Şantiye 2012 başlıyor

  • 0
  • 909
Yazı Boyutu:

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Topluluğu olan Reklam Durağı'nın(RED), düzenlemekte olduğu ŞANTİYE etkinleri ikinci yılında da reklam ustalarını çıraklarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Bu yıl 20 Şubat-12 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Şantiye etkinlikleri kapsamında dört farklı söyleşide beş reklam ustası geleceğin çırak reklamcıları ile buluşacak. Bilgi ve deneyimlerini genç reklamcılarla paylaşmak üzere reklam sektörünün önemli isimlerinden Haluk Mesci, Kaan Sezyum, Tayga Soysaltürk, Ekin Ulukök, Burcu Metin reklama ilgi duyan herkes ile buluşacak.

Şantiye etkinliklerinin bu yıl ki ilk konuğu, reklam sektörünün duayenlerinden ve birçok ünlü markanın reklamlarının yaratıcısı, Mahi Mahi Markalaştırma Hizmetleri yöneticisi Haluk Mesci. Geçmişten geleceğe reklamcılığın tartışılacağı Haluk Mesci söyleşi 20 Şubat 2012 Pazartesi saat 13.30’da Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Reklam Topluluğu(RED) reklama ilgi duyan herkesi etkinliğe davet ediyor.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

330 Hemşire sağlık sektörüne uğurlandı

Egeli genç hekimler sektöre uğurlandı

Avrupa İşletmeler Ağı Bilgi Günü

Ortak mezuniyet coşkusu

Proje Yazım Atölyesi

Güzelbahçe Koleji’nde mezuniyet heyecanı

Arşiv