Sekiz ayda 22 okul yenilendi

  • 0
  • 985
Yazı Boyutu:

Bakanlığı ve milletvekilli dönemlerinde eğitim kurumlarına verdiği destek ve yardımlar ile bilinen Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan ilçe sınırları içerisindeki okulların dertlerine çare olmaya devam ediyor.      

        
Göreve geldikten sonra, öncelikle dar gelirli vatandaşların yaşadığı semtlerdeki okullara ziyaretler yaparak sorunlarını dinleyen Başkan Tartan sekiz aya gibi kısa sürede 22 okulun her türlü ihtiyacına merhem oldu yaralarını sardı. Dış cephe boyalarından, tadilatlara, bilgisayarından öğrencilerin genel ihtiyaçlarına kadar her türlü desteği okullara götüren Tartan, şimdi de kent merkezindeki okullara destek veriyor.
Alsancak Gazi İlköğretim Okulu’ndan gelen talep üzerine çalışmalar başlatılan okulda dış cephe temizlendi, korkulular onarıldı ve boyandı. Okulun içinde gerekli tadilat ve onarımlar yapıldı, bahçe düzenlemelerinin tamamlanmasının ardından okula davet edilen Başkan Tartan’a teşekkür plaketi verildi. Tartan, çocuklaın sevgi çemberi arasında  yaptığı ziyaret sırasında bundan sonra okullarda ayırım yapmadan katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Deprem korkusuna özel terapi

Buca'nın altın çocukları

Narlıdere'nin kalite yolculuğu başladı

Kadınlara ‘yaratıcı endüstri’ eğitimleri

Türk polisiye dizilerinde kadının yeri yok

Bir yılda 12 bin 500 kişiye eğitim