Servet Ateş’ten 5 madalya

Bostanlıspor’un master yüzücüsü Servet Ateş, 2024 Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’nda 5 madalya kazandı.

  • 0
  • 951
Servet Ateş’ten 5 madalya
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Edirne’de 3 gün devam eden ve bugün sona eren 2024 Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’na Bostanlıspor adına katılan Servet Ateş büyük başarı elde etti.

Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Moldova, Fransa, K.Makedonya başta olmak üzere pek çok ülkeden yabancı yüzücülerin yanıs sıra Türkiye’nin dört bölgesinden sporcuların katıldığı Uluslararası yarışmanın en başarılı sporcularından birisi olan Bostanlısporlu Servet Ateş 5 kez kürsüye çıkmanın gururunu yaşadı.

Çok çekişmeli, heyecanlı, bir o kadar da yorucu ve zevkli geçen yüzme şampiyonasının sonucunda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya kazanan Servet Ateş, “yoruldum ama değdi” dedi. Ateş duygularını şöyle dile getirdi:
”Edirne’de 9-11 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılan Uluslararası Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası’ndfa 3 gün kulaç attım. Yabancı katılımın da yüksek olduğu yüzme şampiyonasının sonucunda 2 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya aldım. Bana her türlü desteği veren ve güç kazandıran Bostanlıspor Kulübüne ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Yarışmalara ve madalyalara devam.”

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Uluslararası standartlara sahip spor tesisi için gün sayıyor

İzmir’in özel çocukları kente başarıyla döndü

DAÇKA ligde fırtına

TSYD ile Altınordu'dan iş birliği

3. Ayak ödülleri sahiplerini buldu

TSYD İzmir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici'yi ziyaret etti

Arşiv