Sun Tekstil’e Platin Ödül

Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (EHKİB), 1 milyar 340 milyon dolarlık ihracata katkı sağlayan üyelerini ödüllendirdi. Sun Tekstil, hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı performansıyla 2023 yılı İhracat Platin Ödülü almaya hak kazandı.

  • 0
  • 561
Sun Tekstil’e Platin Ödül
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (EHKİB) tarafından düzenlenen "2023 yılı Hazır giyim ve Konfeksiyon İhracatının Yıldızları" ödül töreni, gerçekleşti. EHKİB, 2023'te gerçekleştirdiği 1 milyar 340 milyon dolarlık ihracata katkı sağlayan üyelerini “EHKİB İhracatının Yıldızları” ödül töreninde ödüllendirdi. Törene EHKİB üyeleri, sektör temsilcileri ve davetliler katılırken, ödül töreninde 2023 yılı sektör değerlendirmesi ve 2024 yılı öngörüleri de paylaşıldı.

Sun Tekstil, 2023 yılında gerçekleştirdiği hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı performansıyla 2023 Yılı İhracat Platin Ödülü almaya hak kazandı. Ödülü, Sun Tekstil adına Sun Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Melis Vekiloğlu, Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş ve Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi’den teslim aldı.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Çevreci yatırımlarıyla Avrupa yeşil mutabakata uyumu arttırıyor

Milyonlarca kiraz ağacı ihracat rekoru kırmak için 1 hafta önceden meyvelerini verdi

ultani çekirdeksiz kuru üzümünün ihraç fiyatı dolar bazında yüzde 29 arttı

Hem Gemilerini Hem Filosunu Büyütüyor

Tarımsal üretimin stratejik önemi artıyor

Mart ayında hız kesti

Arşiv