Suudi Arabistan'da 4 Yeni Mağaza

Moda sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyime sahip Jimmy Key, Azerbaycan, Romanya ve Kıbrıs’ın ardından Suudi Arabistan’da eş zamanlı 4 yeni mağaza açtı.

  • 0
  • 3.794
Suudi Arabistan'da 4 Yeni Mağaza
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Jimmy Key, yurtdışında da hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye’de 70 mağazaya ulaşan Jimmy Key, Suudi Arabistan’da 4 yeni mağaza açtı. Yurtdışında toplam 10 mağazaya ulaşan Jimmy Key’in Suudi Arabistan’da yer alan mağazaları Hassa, Dammam, Hail ve Rabwa’daki Othaim Mall’da yer alıyor.

Jimmy Key’in global yolculuğunun 2022 yılında başladığını belirten Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Ünlütürk, “Bu noktada kısa, orta ve uzun vadeli bir strateji belirledik. Kısa vade stratejimiz farklı iklim ve müşteri profillerine sahip iki ülkede doğrudan yatırımla mağaza açmak, hem şirketin iç dinamiklerinde yurtdışı operasyonlarını iyileştirmek hem de yurt dışı pazarlarda markamızı denemek vardı. Bu noktada Kuzey Irak’ta 2 ve Romanya’da 2 olmak üzere toplam 4 mağaza ile yola devam ediyoruz. İlerleyen dönemde buradaki operasyonlarımızı derinleştirecek ve yeni ülkeler ekleyeceğiz. Jimmy Key, Türkiye, Kıbrıs, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'daki mağazaları ile bölgede lider bir moda markası olacak. 2024 yılında yurtdışında büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Genç modacılardan muhteşem defile

Analog’un Kazananı Nilgün Demirhan

Emre Erdemoğlu Bakü Fashion Week’de

Moda Tasarım Yarışması’nda final heyecanı

Aşkın tanrısı Cupid Paris Caddelerinde

Atıksız moda