Trafik terörüne hayır turnuvası

  • 0
  • 773
Yazı Boyutu:

Narlıdere Belediyesi sponsorluğunda geleneksel olarak yapılmakta olan, 9’ncu “Trafik Terörüne Hayır Briç Turnuvası”, 04 Şubat 2012 Cumartesi günü Narlıdere Belediyesi AKM Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Ege Bölgesindeki briç sever sporcuların destek verdiği turnuva’ya 188 sporcu katıldı.

Türkiye Briç federasyonunun 2 ulusal hakemi Hakan Tavak ve Erhan Kahraman tarafından yönetilen “Trafik Terörüne Hayır Briç Turnuvası”na izmir dışından da yoğun katılım vardı. Manisa, Kuşadası, Tire, Aydın ve diğer çevre illerden gelen briç severler Narlıdere Belediyesi tarafından gerçekleştirilen organizasyona tam puan verdiler.

Bu yıl 9’ncusu gerçekleştirilen ve geleneksel bir turnuva haline gelen, ‘Trafik Terörüne Hayır Briç Turnuvası’ nın ödüllerini Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur verdi. Ödül töreni öncesinde turnuva katılımcılarına bir konuşma yapan Batur “Hedefimiz Narlıdere Belediyesi çatısı altında briç kulübüne yer vererek daha başarılı ve geniş kapsamlı turnuvalara imza atmaktır. Yerel yönetim olarak biz her türlü desteği 9 yıldır veriyoruz ve de vermeye devam edeceğiz” dedi. Her yıl binlerce insanımızı kurban verdiğimiz trafik terörü ile ilgili Toplumda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen turnuva katılımcılarına teşekkür eden Batur,  trafikte bir anlık dalgınlık veya hata ile insanlarımızın hayatını kaybetmemesi için çok daha dikkatli ve uygar bir şekilde araç kullanılmasının önemini hatırlatmak isterim” dedi.

Federasyon kuralları doğrultusunda, yirmişer bordluk iki seans üzerinden yapılan turnuvada Ödüller Genel 1,2,3 ve diğer tüm kategori birincilerine kupa  kırmızı master puan verildi.

“Trafik Terörüne Hayır Briç Turnuvası” nın sonuçları ise şöyle.

Genel 1 Kategorisinde Suzi Franco, Ayhan Çoşkunoluk

Genel 2 Kategorisinde Ömer Şala, Aytan Günel

Genel 3 Kategorisinde  Muhittin Kaymaz, Fikret Yıldız

 Bayanlarda Berrak Erkan, Aslı Acar.

karışık çiftler’de Anber H.Raifoğlu, Okay Simsar.

 Senyörler’de Güven Yılmaz, Yaşar Sevinç

kupa  ve kırmızı master puan kazandılar

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Narlıdere'nin minikleri Play-Off’u garantiledi

İzmirli judocular Avrupa’ya yolcusu

Madalya Avcıları

Geleceğin satranç ustaları ödüllerine kavuştu

Karsız kentin kayak şampiyonu

Narlıdere Tenisin merkezi olacak