Uğur Dershanesi Buca’da

  • 0
  • 4.701
Yazı Boyutu:

UĞUR Dershaneleri zincirine İzmir’de bir halka Buca’da eklendi. Şirinyer semtinde tadilat işlemleri tamamlanarak hizmete giren 4 katlı dershanede 16 derslik bulunuyor.

İzmir Uğur Dershaneleri Genel Koordinatörü Yücel Yücel ve  Uğur Dershaneleri Müdürler Koordinatörü Lokman Değirmenci tarafından ziyaret edilen dershane ile ilgili bilgi veren Buca Şube Müdürü İzzet Özkaranfil, 16 derslik bulunan dershanede hafta sonu 700, hafta içi 700 öğrenci kapasitesi bulunduğunu söyledi.  Özkaranfil, “35 öğretmenin hizmet vereceği dershanemizde  5, 6, 7 ve 8  ilköğretim sınıfları ile 9, 10, 11 ve 12 ortaöğretim sınıfları bulunuyor. Buca ve çevresindeki öğrencilerimizi Liseye ve Üniversiteye hazırlık sınıflarımızda bilgi yüklemesi yapacağız” dedi.

İzmir Uğur Dershaneleri Genel Koordinatörü Yücel Yücel ise, Türkiye’de başlayarak ABD ve Çin’e açılan Uğur Dershaneleri’nin eğitim hayatındaki yerinin tartışılmaz olduğunu belirterek,” Buca ve civarındaki öğrencilerin zamanlarını yollarda geçirmek yerine dersliklerde geçirmesi düşüncesiyle dershaneyi ayaklarına getirdik” diye konuştu.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Eğitimde teknolojik atılım !

Çiğli'den Türkçe Okuma Yazma Kursu

Bu kez, öğrenci yurdu

Eğitim Fakültesinde üç program akredite oldu

EÜ’de “I. İklim Festivali”

Azerbaycan’da Ege Mutfağını tanıttı

Arşiv