Urla' ya fotomodel Amerikalı oyuncu

Urla Gençlik Spor Kulübü bayan basketbol takımı yeni Amerikalı oyuncu Akilah Bethel ile anlaştı. En son savaşın yaşandığı Ukranya' nın Dinamo- NPU bayan basketbol takımında oynayan 1.83 boyundaki guard oyuncusu, ayrıca fotomodellikte yapıyor.

  • 0
  • 715
Urla' ya fotomodel Amerikalı oyuncu
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Bahri Karataş ( KHA)
Urla Gençlik Spor Kulübü bayan basketbol takımı yeni Amerikalı yuncu Akilah Bethel ile anlaştı. En son savaşın yaşandığı Ukranya' nın Dinamo- NPU bayan basketbol takımında oynayan 1.83 boyundaki guard oyuncusu, ayrıca fotomodellikte yapıyor.

Eski ABD' li oyuncuları Caitlin Mikayla Jenkins ile yaşanan problem sonucu yollarını ayıran Urla Gençlik Spor Kulübü bayan basketbol takımı, yeni yabancı oyuncu arayışına girdi. Yeşil beyazlı kulüp yönetimi çeşitli ülkelerde oynayan ve en son Rus' ya ile savaş yasayan Ukranya'nın Dinamo- NPU takımında forma giyen  29 yaşındaki Akilah Bethel ile sezon sonuna kadar anlaştı. 

Son iki maçına ABD' li oyuncusu olmadan çıkan ve ligde düşme korkusu yaşayan Urla Gençlik Spor Kulübü bayan basketbol takımı, yeni oyuncusu ile güç kattı.11 numaralı fomayı giyecek olan güzel oyuncu Bethel,ayrıca  fotomodellik de  yapıyor.

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Dayanışma buluşması

Winter Cup rüzgarı

İzmir’in Minik Yüzücüleri Aliağa’da yarıştı

Bostanlıspor Osmaniye’de Türkiye Şampiyonu…

Karneyi alan buz pistine koştu

Sporun ve sanatın her zaman destekçisi olacağız