Yarınlar için sorumluluğumuz büyük

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Biz öğretmenler, Cumhuriyetten, vatanın bölünmezliğinden ve Atatürk’ten yanayız. Çocuklarımız için el ele tutuşmalı, birlikte mücadele etmeliyiz. Çünkü sorumluluğumuz büyük” dedi.

  • 0
  • 115
Yarınlar için sorumluluğumuz büyük
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okullarda görev yapan 500’e yakın öğretmenle kutlama yemeğinde buluştu. Başkan Sandal “Biz öğretmenler, Cumhuriyetten, vatanın bölünmezliğinden ve Atatürk’ten yanayız. Çocuklarımız için el ele tutuşmalı, birlikte mücadele etmeliyiz. Çünkü sorumluluğumuz büyük” dedi.

Bayraklı Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, belediyenin eğitim kurumları ve ilçe genelindeki okullarda görev yapan 500’e yakın öğretmenle yemekte buluştu. Havuz Restoran’daki organizasyona “öğretmen başkan” Serdar Sandal ve kendisi gibi öğretmen olan eşi Aylin Sandal’ın yanı sıra CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar, okul müdürleri ve 500’e yakın öğretmen katıldı. Eğitimciler, canlı müzik eşliğinde gece boyunca eğlendi. Başkan Sandal, masaları tek tek gezerek meslektaşlarının gününü kutladı.

ÖĞRETMENLERE PASTA SÜRPRİZİ
Sandal, Öğretmenler Günü kapsamında ayrıca ilçe sınırları içindeki tüm okullara da pasta göndererek, öğretmenlere ve okul yönetimlerine sürpriz yaptı. Öğretmenler, Başkan Sandal’a duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.

BU ÜLKE HEPİMİZİN
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Öğretmen olmaktan büyük onur duyuyorum. Öğretmenler olarak bizim gelecek nesillere karşı büyük bir sorumluluğumuz ve görevimiz var. Çocuklarımızı ne kadar iyi, özgür ve evrensel değerler ışığında yetiştirirsek o kadar ülkemizin yararına olur. O nedenle bu zorlu günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımız var. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, bayrağımız ve cumhuriyetle ilgili geleceğe ışık tutacak aydınlık bireyler yetiştirmeyi sürdürmeliyiz. El ele tutuşmalı ve çocuklarımız için birlikte mücadele etmeliyiz. Çünkü bu ülke hepimizin” diye konuştu.

BAYRAKLI’DA SÖZ, KARAR, YETKİ ÇOCUKLARDA
Belediyenin eğitim kurumlarındaki eğitmenler adına konuşma yapan Fatmanur Kızılkaya Şener, “Bayraklı’da söz, karar ve yetki çocuklarımızda. Okullarımızda katılımcı, demokratik ve adil bir eğitim modeli ile geleceğe umutla bakan pırıl pırıl bireyler yetiştiriyoruz. Bize bu imkanları veren Başkanımız Serdar Sandal’a ve emeği geçen herkese öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına teşekkür ederiz” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

1 yılda 6,6 milyon TL’lik temiz enerji

10 yılda hizmeti önceledik

Hizmet etmekten gurur duyduk

Çamlık Parkı çocuklarla buluştu

Yaşar Kemal’i sonsuza kadar yaşatacağız

Ardıçlı Parkı yeni yüzüyle hizmette

Arşiv