Mucize İğne Semaglutide

  • 1
  • 6.417
Yazı Boyutu:

 

Basit karbonhidrat tükettiğimiz zaman insülin salgılanır. İnsülin kan glukozunu hücre, doku ve organlara taşır. Fazla olan kadar kan şekeri, yağa dönüşmüş biçimde deri altında depolanır. Böylece beden ağırlığınız, yağ oranınız artar, kan şekeri düşer, insülininiz azalmıştır, acıkırsınız, karbonhidrat aşeder ve yer yer doymazsınız. Önce insülin direnci ve obezite gelişir. Tip II DM ortaya çıkar. İlaçla tedavi edilemezse alternatif yol semaglutide tedavisi olabilir. Fakat yine diyet ve egzersiz yapmalısınız.

Bu iğneyi almanın şartları var. Diyabetik olmak, iğneyle insülin tedavisi almıyor olmak, kanser hastası olmamak, kanser riski taşımamak, hamile olmamak, emziriyor olmamak, böbrek pankreas hastası olmamak, iğneyle tedaviyi bıraktıktan sonra en az 2 ay gebe kalmamak, 18 yaşından büyük olmak, doktor ve diyetisyen kontrolünde olmak,

Esas mesele şu ki; rastgele beslenildiği sürece her gün binlerce kalori alırken, bizimle baş edebilecek bir yöntem Semaglutide değildir, böyle bir mucize yoktur, olsa da güvenli olması olanaksızdır.

Basit karbonhidratların esiri, bağımlısı olmaktan kurtulmayı çok istemeli, kararlı omalısınız.

Semaglutide, “çay saatinde hamur işi yerken arkadaşlarınızdan duyup 5 - 45 kg verip çılgınca yiyip içmek ve bu esnada kilo vermek için kullanılacak bir sihirli değnek değildir.”

Semaglutide şeker hastalığının “ilaçla tedavisinden sonuç alamadığınızda, iğneyle insülin tedavisine geçmeden önce doktor ve diyetisyen denetiminde denenebilecek bir diyabet tedavi yöntemidir.
​​​​​​​
Semaglutide kullanırken de yeme, alışveriş ve hareket etme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekir. Zaten bunları yaptığınızda semaglutide’e de ihtiyacınız olmayabilir. Kan glukozu dengelenir. Zayıflarsınız; bunlar yeme alışkanlıklarını değiştirmek ve yürüyüşün olağan neticesidir. Tek ihtiyacınız olan şey kurtulmaya kararlı olmanız ve bir sağlık ekibine teslim olmanız. Sizin iğneye ihtiyacınız yok.  
 

Yorumlar (1)
  • İskender Özşekerci

    İskender Özşekerci

    Bu iğneyi tavsiye edebilirsiniz İzmir'demi yeriniz nerede görüşme imkanı var mı fiatı ne kadar bilgi verebilir misiniz lütfen

    06 Kasım 2021 00:00
YORUM YAZ
Arşiv