2023 Yılı Ocak Ayı Burç Yorumları

  • 0
  • 401
Yazı Boyutu:


KOÇ
Bu yıl kariyerinizle sosyal ilişkileriniz paralel ilerleyecek. Ocak ayında Venüs yenilikler ve İlişkiler evinizde sizi destekliyor. finans Aktivitelerinizle ilişkileriniz iç içe olacak. Bu süreç içerisinde, parasal konulardaki aktiviteleriniz ile duygusal konularınızı bir arada dengeli olarak götürebilmelisiniz. Şubat ayı çalışma evinizde gerçekleşen olumlu açı, finans konularında daha aktif olmanızı sağlayacak.. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Duygusal zekanızı mesleki konularda rahatça kullanacaksınız. Sıra dışı bir kişilik çiziyorsunuz. Toplumsal hareketlenme devam ediyor ve siz hala kendinizle ilgili aşama kaydediyorsunuz. Gücünüzün yükseldiğiniz görmek hoşunuza gidecek.. Uranüs finans evinizde sürpriz kazançlar konusunda sizi destekliyor. Ani gelecek iş tekliflerine karşı dikkatli Merkür retrosunu düşünerek olmalısınız. Merkür retro yaparken eski ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek için önünüze sunulan fırsatları değerlendirmelisiniz. Bu hafta çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk konusunda agresif olabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz.. Yılın ilk ayında aşk gezegeniniz Venüs’ün AŞK VE SOSYAL evinizde yer alması, sosyal ilişkilerinizin daha ağırlıklı bir şekilde aşk hayatınızın önünde olacağını gösteriyor. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. 6 Ocakta Dolunay dolunay aile ve yuva evinizde gerçekleşecek. Ailenizin bireylerinin sağlık durumları da önlem kazanacak. Mide problemlerine dikkat. Alışkanlıklarınızdan kurtulmanın tam zamanı. . 21 Ocakta yeni ay Oğlakta doğuyor Bu günlerde fiziksel imajınıza daha fazla önem vereceksiniz.

BOĞA
Hayallerinizin gerçekleşmesi için yardıma hazır. Ocak ayının ilk on yedi günü geri giden Merkür geçmiş şanslarınızı ortaya çıkarırken enerjinizi bölünmesine neden oluyor. Mesleğinizle ilgili önemli bir kariyer fırsatını da kaçırabilirsiniz. Dolunay, küçük çevre ilişkilerinizdeki gerilimi arttırabilir. Hedefleriniz yarıda kalabilir. Sağlıklı bir karar vermek istiyorsanız, yakın çevrenizdeki kişilerin sizi engelleyen önerilerine kulağınızı tıkamalısınız. Ocak ayı ilk on beş gün Merkür geri hareketini yaparken; kafanızı oldukça karıştırıyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi bir iş planı çerçevesi içinde pratiğe dökün. Adım, adım detaylarını da göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın. Merkür retro yaparken eski ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek için önünüze sunulan fırsatları değerlendirmelisiniz. Bu ay çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk konusunda agresif olabilirsiniz. Fakat ikna kabiliyetiniz öylesine güçlü ki, önünüze kim çıkarsa, etkiniz altına alabileceksiniz. Kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Sağlık Evinizde 4 Ocaktan sonra Venüs Kova burcunda ilerliyor. Sağlık Gezegeniniz Venüs; böbreklerinizi, cinsel organlarınızı korumanızı öneriyor. Bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Cildinize ve saçlarınıza özen gösterin. Hazımsızlık sorunlarınız artabilir.. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin.

İKİZLER
Ocak ayı içinde Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ortak projeler içinde, ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız. Verimli grup çalışmaları yapacaksınız. Ocakta; karşılıklı ilişkilerinizde 13 Ocaktan sonra Mars ileri hareketine başlıyor. flörtçü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Duygusal zekanızı mesleki konularda rahatça kullanacaksınız. Sıra dışı bir kişilik çiziyorsunuz. Toplumsal hareketlenme devam ediyor ve siz hala kendinizle ilgili aşama kaydediyorsunuz. Gücünüzün yükseldiğiniz görmek hoşunuza gidecek. Manevi bir şekilde huzur duyduğunuz işleri yapmak istiyorsunuz. Mantıklı işler beraberce yapabilirsiniz. Uranüs finans evinizde sürpriz kazançlar konusunda sizi destekliyor. Ani gelecek iş tekliflerine karşı dikkatli Merkür retrosunu düşünerek olmalısınız. Mars kişisel evinizde ve 12 Ocaktan sonra İleri hareketine başlıyor. Jüpiter ; enerjinizi doğru kullanmanız gerektiğini hatırlatarak, tansiyon ve dolaşım konusunda size uyarılarda bulunuyor. Baş ve boğaz bölgenizi korumalısınız. Troid ve hormonlarla ilgili metabolizma sorunları yaratabilir.

YENGEÇ
Ocak ayında; güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.. Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Ocakta; tercihleriniz hakkında sorunlarınız olacaktır. İşinize ağırlık verdiğiniz için, partnerinizle aranızda istemediğiniz bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyor ve empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz. Uzun süredir duygusal bağınız olduğunu zannettiğiniz bir takım olaylardan uzaklaştığınız göreceksiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek olmasından dolayı huzursuzluk duyabilirsiniz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Bazılarınız ısrar etme konusunda baskıcı davranabilirler. Çünkü kariyerinizle ilgili başarılar, çevresel faktörlerinizi doğru kullandığınız zaman gerçekleşiyor Politik olmaya özen göstermelisiniz. 6 Ocakta dolunay Yengeç burcunda geri gidiyor. Sağlık Gezegeniniz Jüpiter, bu yıl sağlık konusunda size kadar destek verecek. 21 Ocakta yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. 17 Ocak’a kadar Merkür geri gidiyor. Yine bu dönem, kadınların yumurtalık ve rahim, erkeklerin prostat sorunları gündeme gelebilir. Strese bağlı baş ağrıları olabilir. Ayaklar hassaslaşabilir. Yine bu dönem fazla ilaç alarak, bünyenizi zorlamayın.

ASLAN
Ocak ayında; yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı takınacağınız tavırlar, bir sonraki adım için gereken enerjinizin seviyesini belirleyecek, Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. Ocakta; akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanmaya başlayacaksınız. Gizli duygularınız sizi rahatsız edebilir. Jüpiter yolculuklar ve yabancı ülkeler konusunda olağanüstü olayların habercisi olabilir. Duygusal bir gecede evrenden isteyeceğiniz özel bir duyguyu ne pahasına olursa olsun size sunmak için mucizeler yaratabilir….. Kronikleşmiş ilişkilerinize karşı tavırlarınız değişecektir. Merkür geri hareketini yaparken iyi düşünmelisiniz. Kararlı ve amaçlarınıza uygun hareket ederken, sizi sevgiyle kabul ettikleri gibi öfke duyanlarda olacaktır. Kariyerinizi en iyi şekilde sergilemek için gerekli tüm gücünüzü gösteriyorsunuz. Güçlü duyguların sizi yakmasına izin vermemelisiniz. Hırslarınız yaşam akışınızı yönlendirecek. İnatçı tavırlarınızda ısrarcı olmayın. Sabrınızı ön plana çıkarın. Sağlık Gezegeniniz Satürn; Kova burcunda ilerliyor. Jüpiter Koç burcunda ay boyunca bulunacak. Merkür’de sağlık evinizde 18 Ocak’a kadar retro yapacak. 6 Ocakta dolunay Yengeç burcunda. 21 Ocakta yeni ay Oğlak burcunda. Kronik rahatsızlıklarınız yeniden gündeme gelebilir.

BAŞAK
Ocakta Zihniniz yeni değişimlere hazır. Felsefi yeteneğiniz daha da yoğunlaşacak ve fikirlerinizi çevrenize anlatma konusunda başarılı olacaksınız. Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Kariyer fırsatları kapınızda.. Ocak ayında İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarının sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük biriyle aşk yaşayacaksınız. Plüton duygular konusunda sıkıntı verebilir. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Eski yaşam tarzınızı beğenmeyerek yeni başlangıçlar yapmak için kolları hemen sıvayabilirsiniz. Merkür geri giderken sakıncalı olabilir. Evinizle ilgili eskiden yapmak istediğiniz değişimler söz konusu olacak. Alt yapısını kuracağınız yeni bir oluşum için çevrenizden de destek alabilirsiniz. Çalışma ortamınızın şartlarını yeniden gözden geçirmeniz için karşınıza çıkacak fırsatların uygun olanlarının üzerinden yürümelisiniz. Partnerinizle maddi kazançlarınızı birleştirebilirsiniz. Sağlık Gezegeniz Uranüs, yıllar boyunca Boğa burcunda ilerleyecek. Venüs Kova burcunda. Dolunay 6 ocakta Yengeç burcunda.. 17 ocakta Merkür retrosu devam ediyor. Karaciğerinize önem verin. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Ayın ilk yarısı sağlık konusunda çok fazla problem olmamasına rağmen, ikinci yarısında daha dikkatli olmalısınız. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

TERAZİ
Ocakta; bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Sıra dışı mesleklerden para kazanma şansınız hep gündemde olacaktır. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinize bir sınır çizmenizde fayda var. Bu konuda kendinize sıkı bir disiplin getirmeli fakat enerjinizi de baskı altında bırakmamalısınız. Olayları akışına bırakmak sizin için daha emniyetli olacaktır. Ocakta; güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Merkür retrosu eskiye olan özleminizi ortaya çıkaracaktır. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Disiplinli ve kuralcı yönlerinizin geliştiğini göreceksiniz. Entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Ocak ayında sağlığınız ve enerjiniz iyi görülüyor. Jüpiter karşı evinizde ilerliyor. Uranüs sekizinci evinizde retro yapıyor. Mars 12 Ocakta ileri hareketine başlıyor. Kalbinizi, cinsel organlarınıza, mesanenize, bacaklarınıza ve böbreklerinize özen göstermelisiniz. 18 Ocağa kadar Merkür geri gidiyor. Zihinsel yorgunluk söz konusu. 6 Ocakta dolunay Yengeç burcunda gerçekleşiyor. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız.

AKREP
Ocak ayında; Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. 12 Ocakta Mars retrosu bitiyor. Bu dönemde tanışacağınız kişilerin kariyerinizle ilgili önemli katkıları olacak. Sizden yaşça büyük kişilerin sağlayacağı olanaklardan faydalanmasını bilmelisiniz. Zaman zaman ortaya çıkan inatçı yönleriniz kariyerinizle ilgili sorunlar çıkacaktır. Bu ayda; çevrenizle ters düşebilecek düşünce boyutuna girmeyin.. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Sadece bir yöne konsantre olmayın. Gerçek aşkların kıyısına gelecek ve karar verme zorlukları yaşayacaksınız. Evlilikler gündeme gelecektir. Hiç evlenmek istemeyen aşırı uçlarda olan Akrepler için bile, ciddi ilişkiler devri başlıyor. Kariyer ve güç savaşlarına eklenecek olan aşk savaşları da belirginlik kazanacak unutmayın.. Uranüs Karşıt burcunuzda ileri hareket ediyor. 12 Ocağa kadar Mars retroya devam ediyor. 6 Ocak dolunay Yengeç burcunda. 18 Ocağa kadar Merkür geri gidiyor. 21 Ocakta yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Enerjinizi dikkatli kullanmak zorundasınız. Vücudunuzun verdiği küçük alarmlara karşı dikkatli olun. Abartılmış konularla kendiniz yıpratmayın.

YAY
Plüton, 2008den sonra finans evinizde ilerlemeye devam ediyor. Ocak ayı bir çok değişime yol açarken, çevre ilişkilerinizde köklü değişimlere neden oldu.. Geriye baktığı zaman, artık yaşamınızın eskisi gibi olmadığını fark ettiniz. Bu değişimlerden hoşnut kalmadığınız günler oldu. Bazen sıkıldınız ve değişen şartlarınıza isyan ettiniz fakat yeni şartlara da uyum sağlamaya devam ediyorsunuz. Bu ay mantıklı ve sabit aşka dönüşebilecek önemli duygular peşindesiniz. Karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz. Bilinçaltınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Fakat 12 Ocak’a kadar retro Mars’ın konumundan alacağınız etki; tüm bunları yaparken, sizi üzecek yoracak ve sinirli yapacaktır. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünmeyin. 18 Ocak’a kadar Merkür geri gidiyor. Sağlık gezegeniniz Venüs Kova burcunda ilerliyor. 6 Ocakta dolunay Yengeç burcunda gerçekleşiyor. 21 Ocakta yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Bu ay geçmişe yönelik sağlığınıza uygun rejimleri deneyebilirsiniz. Detoks tarzı beslenme mekanizmanızı destekleyecek.. 12 Ocaktan sonra Mars ikizlerde ileri hareketine başlıyor. Sağlık gezegeniniz Venüs ayın son dört günü Balıkta. Ayak bilekleri, kollar ve bacaklar oldukça hassaslaşacak. Bileklerinizi yoran hareketler yapmamalı ve ağır kaldırmamalısınız.

OĞLAK
Sosyal kişiliğiniz, güçlenen özgüveniniz ile birlikte ortaya çıkacak ve bazı aktivitelerde beklemediğiniz tanışmalar olacak. Para giriş ve çıkışı hızlanacağı için finans hayatınızdaki karışıklığı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal harcamalara açık bir dönemdesiniz. 12 Ocağa kadar mars retroda. Fazla hareketli olacağınız bu günlerde, dikkatli olmalı ve ufak tefek kazalara karşı tedbiri elden bırakmamalısınız. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Ocakta; Venüs sizi cazip yaparken, aklınız bir karış havada olacaktır. Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte uzak yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Bazılarınız da, iş arkadaşlarıyla yeni aşkların eşiğinde olacaklar.. Uzun zamandır takıldığınız konuların saçma olduğunu göreceksiniz. Yeni fikirlerden yola çıkarak kendinizi kökten değiştireceksiniz. Bu hafta aktif kararlar alacaksınız. Zihinsel aktiviteniz oldukça güçlü seyrediyor. Kendinizi huzurlu hissetmeniz için kariyerinizle ve kendinizle ilgili konularda emin olmanız gerekmektedir.. Beklediğiniz heyecanlara teslim olmama savaşı vereceksiniz. Kayıplarınızı düşünecek zamanınız yok ve karşınıza çıkacak fırsatlar karşısında bocalayacaksınız. Sağlık gezegeniniz, Merkür kişisel evinizde 18 Ocak’a kadar geri gidiyor. 6 Ocakta dolunay Yengeç burcunda doğuyor. Mars 12 Ocak’a kadar İkizlerde geri gidiyor. Uzun süredir koruduğunuz fiziksel yönlerinizi değiştirebilir ve kendinizi biraz daha renklendirebilirsiniz. 21 Ocakta yeni ay kişisel evinizde doğuyor.

KOVA
Ocak ayında güneş ve Plüton birlikte hareket ediyorlar. Size karşı gelenlere tepki göstereceksiniz. İçsel anlamda kendinizi gergin hissedeceksiniz. Olaylarla ilgili net düşünce tarzınız çevrenizde şok etkisi yaratabilir. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Partnerinizle, önemsiz konular nedeniyle inatlaşmalardan vazgeçerek, gereksiz dargınlıklara meydan vermeyin. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir ay değil. 12 Ocağa kadar mars geri gidiyor. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Merkür retrosun da görüştüğünüz kişilerin farklı ve üst boyutta olmasına dikkat ediyorsunuz. Çevrenizi yönlendirmek için uygun bir dönem değil. 6 Ocakta sağlık eviniz Yengeçte dolunay gerçekleşiyor. Ay’ın ilk haftasına enerjiniz başlayabilirsiniz... Merkür 18 Ocak’a kadar geri hareketine geçiyor. 21 Ocakta yeni ay ruhsal evinizde doğuyor. Gergin olabileceğinizi düşünerek duygusal konularda dikkatli olmalısınız. Daha bilinçli hareket edeceksiniz. Çevrenizde karşılaşacağınız olumsuz davranışlardan, psikolojik olarak etkilenseniz bile gerçek anlamda gücünüz kaybetmeyeceksiniz. Sağlığınız bu ay önemli problem çıkarmayacak.

BALIK
Ocakta; Ani başlayan yolculuklar size ilginç haberleri de beraberinde getirecek.. Dış dünyaya açılmak, ufkunuzu genişletmek adına yolculuklar yapmak, kendi fikirlerinizi dış ortamlarda ifade edebilecek girişimlerde bulunmak anlamı taşımaktadır. Bu dönemde kendi konumunuzda uzmanlaşarak iş hayatında yükselmek, dış ülkelere olan seyahatler aracılığıyla yabancılarla işbirliği yapmak, işinizi geliştirmek veya genişletmek adına deneyim sahibi olmak kolaylaşacaktır. Yalnız bu süreçte Merkür’ün pozisyonu nedeniyle, ne olursa olsun, kendi fikirlerinizi dış dünyaya gösterirken, fazla bencil davranmamalı, diğer insanların da tecrübelerinden yararlanmalı, yeri geldiğinde karşıt görüşler arasındaki dengeyi sağlamak adına dinlemeyi bilmelisiniz. Ocak ayı ilginç seyrediyor. Bazı insanlar, yaşantınızdan belki de bir daha asla bir araya gelemeyeceğiniz şekilde çıkacaklar. Dostlukların aşka dönüşmemesi, sizin tavırlarınız karşısında şekil alacaktır. İlişkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin.. Hatta var olan duyguları zedeleyebilir. Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız. Önce değer vermek istemeseniz bile, daha sonra olabilecek eksileri düşünecek ve vazgeçeceksiniz. Ocakta; sağlık gezegeniniz Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Boynunuza masaj yaptırın.. Sağlık gezegeniniz Güneş 21 Ocak’tan sonra; ruhsal gezileri gündeme getirirken, romantizmin yüksek olduğu ortamlarda bulunabilirsiniz. 6 Ocakta dolunay Yengeç burcunda gerçekleşiyor. 12 Ocakta Mars retrosu bitiyor. 17 Ocak’a kadar Merkür geri hareketini yapıyor. 21 Ocakta yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Bu dönem mistik olaylar, parapsikoloji, meditasyon, yogo ve ruhsal konular ilgi alanınıza girecek. Size hitap eden hobi niteliğinde bir konuda yoğunlaşarak, yeteneklerinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

YORUM YAZ
Arşiv