Haftalık Burç Yorumları 05.11.2023

  • 0
  • 215
Yazı Boyutu:
Hayatın akışı içinde kalmalıyız

Özgün ve orijinal duygular aynı paralellikte olan düşüncelerle bağdaşacaktır. Bilinçaltı gerekli disiplini sağlayacak ve çözümü zor olan konuların sabırlı bir şekilde irdelenmesi, olayların alt yapısını oluşturacak ve korkular, farklı bir uyarıyı da beraberinde getirecektir. . Aşk ilişkilerimizde çevreye kayıtsız kalamayacağımız bir hafta. Yeteneklerimiz konusunda, kendimize şans vermeliyiz.. Seyahatler ve gezi programları gündeme gelecek
KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Nostalji duygular içindesiniz
Kafanızın bir kenarında beklettiğiniz olayları yeniden başlatacaksınız. Gücünüzü ispat etmenin ve yaşam sınavlarınızdan geçirmek için uygun bir dönem. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor. Nostaljik hisler içinde olacaksınız. Dostlarınızla birlikte eski günlerinizi konuşabilirsiniz. Aşk hayatınıza aileniz yorum getirebilir. Sosyal hayatınızdaki özgürlüğünüzü istediğiniz gibi yaşayamayacaksınız. Kısa yolculuklarınız gündeme gelebilir.


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

Mantığınıza güvenin
Mesleki yaşamınıza verdiğiniz önem içerisinde, aile bireylerine de zaman ayırıp, ısrarlı taleplerine kulak vermelisiniz. Bu konuda, spekülatif duyumlardan daha çok kendi sezgilerinize güvenin. Ani yükselişler ve sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içindesiniz. Duygusal bir şekilde işinize sarılacak ve çevrenize kendinizi sevdireceksiniz. isteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

Hırslarınız ön planda
Zihinsel performansınızda bir artış olacak. Öğrenme kabiliyetinizin çok yüksek olmasından dolayı, bir çok konuda aynı anda aktivite göstereceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Entelektüel arkadaşlarınızla yaptığınız ortak çalışmalar ses getirecek. Gelecekteki ortamınızın ilk adımlarını oluşturacaksınız.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

Kurallarınız önemli
İş yaşantınızda kurallı hareket edecek ve başarınızı garantileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız ortak çalışmalar ses getirecek. Gelecekteki ortamınızın ilk adımlarını oluşturacaksınız. Yabancı ülkelerle yapacağınız seyahatler önemli olacak. Eski bir arkadaş özel duyguları körükleyebilir. İlişkilerinizi sorgulayarak bazı kararlar alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden disiplinli bir çalışma bekliyorsunuz. Kıskançlık duygularınıza hakim olmalısınız.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

Yeni başlangıçlardasınız
Sakin fakat inatçı bir kişilik içinde olduğunuz için, bu dönem dostlarınıza karşı ilginç ama sorunlu olabilirsiniz. Rutinleşmiş bazı şartların değiştiğini gözleyeceksiniz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem. Yaşamınızla ilgili oluşumları izlerken, gelecekteki yaşam dilimlerini bir film gibi görebileceksiniz. Akıllı insanlar dikkatinizi çekiyor. Birçoğunuz, yurt dışı avantajlarını kullanacaklar.. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

Yaşam felsefeniz değişiyor
Kariyerinizle birlikte paylaşacağınız bir aşk sizi mutlu edecek. Başladığınız bir işte; bir anda dikkat çekici hale gelmeniz yeni iş çevresinde sizi mutlu edecek bir aşk buluşmasını da tetikleyecek… Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele almak zorundasınız. Hafta ortasında Venüs para evinize geçerek harcama içgüdülerinizi körüklüyor.


TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

Cazibeniz tavan yapıyor
Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Siz, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz. Venüs hafta ortası burcunuza geçiyor. Retro Satürn’e dikkat. Platonik duygular için ideal bir dönem Eski bir olayın tekrar gündeme gelmesiyle ilişkiniz yeni bir boyut kazanacaktır.


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

Sürprizlere hazır olun
Sosyal ilişkilerinizdeki gelişmeler, ilginç ve hoş günler geçireceğiniz eğlenceli anlara neden olacak ve akıllı kişilerle birlikte olmanın motivasyonunu yaşayacaksınız. Yenilik taraflısı bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, içinizdeki kıpırtıların arttığını göreceksiniz. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Mars çevresel ilişkilerde enerjinizin yükselmesine neden oluyor. Hedeflerinize ulaşıyorsunuz.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

Ayrıntılar önemli
Size para kazandıracak kaynaklarınızı araştırmalısınız. Eski bilgileriniz gözden geçirmeli ve kısa vadeli yollarda çıkacak aksiliklere hazırlıklı olmalısınız. Bunun içinde yol rotanızı, en ince ayrıntılara kadar gözden geçirmeli ve gerekli değişiklikleri hemen uygulamalısınız. Gayrimenkul edinmek isteyenler, bu düşlerini gerçekleştirecekler. Uzun süredir bütçenize uygun bir ev arıyorsanız, yine bu günlerde arzularınıza kavuşabilirsiniz. Ailenizden bu konuda yardım görebilirsiniz.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Israrcı olacaksınız
Psikolojik analiz ve sezgisel yeteneklerin artmasıyla başarılı kompozisyonlar ortaya çıkacak. Yenilikler evinizde Güneş’ten alacağınız etkiyle, düşüncelerinizde ısrarcı bir tutum içinde olabilir, partnerinizi bıktırabilirsiniz. Merkür ve Mars iş hayatınızla ilgili çalışma disiplininizi arttırıyor. Hafta ortasında kafanız çok karışacak. Verdiğiniz sözleri yerine getirmek zorundan kalabilirsiniz. Venüs ruhsal evinizden size olumlu destek veriyor. Arkadaşlarınızla karşılıklı enerji alış verişi içinde ilerleyeceksiniz.


KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

Güçlü ve kararlısınız
Satürn eski konuları tekrar karşınıza çıkaracak ve sonuca gideceksiniz. . Çalışmalarınızı ve hareketlerinizi dikkatli bir şekilde değerlendirmelisiniz. Zararlı konumlardan kendinizi korumalısınız. Kişiliğinizle ilgili değişimlerin farkında olmanız, sizi daha olumlu bir kişilik yapacaktır. Aileniz için çok şey yapmak isteyeceksiniz. Güçlü, ve kararlısınız. Disiplinli ve kuralcı yönlerinizin geliştiğini göreceksiniz. Zihinsel anlamda potansiyeliniz güçlenecek ve sorumluluk duygunuz artacak.


BALIK
19 Şubat - 20 Mart)

Arka planda kalmayın
Yıllardır emek verdiğiniz ve sabırla çalıştığınız konulardan bir anda vazgeçebilirsiniz. Beklediğiniz fırsatların karşınıza çıktığını veya birtakım hukuksal konularının sonuçlandığını göreceksiniz. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili ekstra sorumluluklar alacağınızı gösteriyor. Evrensel enerjinin size vereceği görevlere hazır olacaksınız. Güçlü sezgileriniz işinizle ilgili konularda belirgin etkiler verecek.

YORUM YAZ
Arşiv