Haftalık Burç Yorumları 06.08.2023

  • 0
  • 197
Yazı Boyutu:
YAŞAMA BAKIŞ AÇIMIZ DEĞİŞİYOR
Bilinçaltı yapılanmamız farklı seyrediyor. Kova dolunayın etkilerini görebiliriz. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Yapacağınız çalışmaları geliştirmek istiyor ve yeni projelere kendinizi hazır hissediyor, yaşam kalitenizi yüksek tutmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olacağız. . İkili ilişkilerinizde geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Yaşamı sorguluyoruz Dünyaya bakış açımızda bazı değişimler söz konusu.


KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Olaylara akılcı yaklaşıyorsunuz
Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Maddesel yönleriniz, ortak ilişkilerinizle paralel gidiyor. Çevresel koşullarınız zorlayarak ilerlediğiniz için verdiğiniz emeklerin farkındasınız.. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Enerjinizi duygularınızla pekiştireceğiniz bir hafta. Yaratıcı yönlerinizi kendi tarzınıza uygun kişilerle görüştüğünüz zaman yakalıyorsunuz. Kararlı ve cesur düşünceler içinde olmaya devam. Olaylara akılcı yaklaşıyorsunuz


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

Yeni projeler gündemde
Paranın gücüne inanıyorsunuz. Kova da gerçekleşen Dolunay sayesinde alacağınız olumlu etkiler sizi hoş ve zarif yapacak. Hissettiğiniz gibi yaşamak istemeniz en doğal hakkınız ve bu konuda kendinize baskı yapmamalısınız. Her şeyi ayrıntılı bir şekilde planlamanız kolay bir şey değil. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Yeni projeler gündemde. Randevu trafiğinizden dolayı hızlı hareket etmek zorundasınız.. Aile içinde mutlu bir haber söz konusu. Unutkanlığınıza dikkat edin..

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

Dikkat çekmeyi seviyorsunuzGizlilikler ilginizi çekiyor
Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Hırslarınız konusunda engel tanımayarak, gizli projeler içinde olacaksınız. İlişkilerinize kesin ve doğru bir yaklaşım içindesiniz. Ele aldığınız konulara olayları abartmamalısınız. Bu hafta seyahat planları içinde olabilir ve uyum sağlayacağınız dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Özel zevkler için yeni bir bütçe yapmak zorundasınız.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

Sosyal yaşantınız farklılaşıyor
Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz. Kendi içinizde çözmeniz gereken problemleri asgariye indirmeye çalışmalısınız. Sosyal yaşantınızda oldukça ilgi çekeceğiniz bir hafta.. Duygularınızda yaşadığınız karmaşalardan kurtulmak istiyorsanız, yeniliklere daha cesur bir şekilde bakmalısınız. Kendinize olan güveniniz artıyor. Geçmişten bu yana beklediğiniz fırsatların birden bire ortaya çıktığını göreceksiniz. Sıkıntılarınız bitiyor.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

Derin duygular içindesiniz
Venüs burcunuzda geri gitmeye devam ediyor. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Her zaman, maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz.. Kişisel olaylarınız adına yapacağınız yollardan karlı çıkacaksınız. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz. Fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Duygularınız ve hırslarınız içsel olarak artıyor. Etrafınızda olan olaylara karşı tepkisel davranmamalısınız.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

Dengeleriniz çok önemli
Kişisel dengelerinizi, algılama gücünüzle birleştireceksiniz. Başkalarının düşüncelerinden çok kendi hisleriniz önem kazanacak. Ortak çalışmalar, yolculuklar, idealleriniz ve yeni fikirler önem kazanacaktır... Hafta boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Bu dönem akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. İçsel bir arınmaya ihtiyacınız var.

TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

Tecrübelerinize güveniyorsunuz
Maddi konularda, isteklerinizin sınırını çizmek zorundasınız. Maddenin değerini bilen siz, bu hafta ipin ucunu kaçırabilirsiniz. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Girişimci yönlerinizi dikkatli bir şekilde kullanmalı ve duygusal yanlarınızı ön plana çıkarmaktan vazgeçmelisiniz. Yaşamınızı kolaylaştırmaktan yanasınız. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Tecrübelerinize her konuda güveniyorsunuz.


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

Yeni iş görüşmelerine açıksınız
İş yaşantınızda anlaşılmamakla suçlanıyorsunuz. Bu hafta düşünmeden konuştuğunuz konular başınıza iş açabilir. Yeni görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor. Araştırmaya yönelik olarak iş veriminizi yükseltmeye yönelik çabalardasınız.. Yakın dostlarınızla birlikte ortak çalışmalar içindesiniz. Çalışacağınız kişileri doğru seçiyorsunuz. İstekleriniz ve ilişkilerinizde olağanüstü canlılık söz konusu.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

Renkli kişiliğinizi ortaya çıkıyor
Duygusal anlamada renkli kişiliğini rahatça ortaya koyabileceksiniz. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz., Venüs’ün bulunduğu konum, size olumlu destek verecek. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken temkinli davranmalısınız. Geriye dönüşleriniz zor oluyor. Sinir sisteminizin dengesini bozmamalısınız. Engellerin üstesinden gelecek şekilde daha da güçlü olacaksınız. Duygusal yaşantınızda abartılardan uzak kalmalısınız. Dişlerinizi kontrol ettirin.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Eski kırgınlıklarınızı unutmalısınız
İçsel enerjinizi çevrenize hissettirmek istemediğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Ele aldığınız konularda, yenilgiye tahammülünüz yok. Her şeyi geride bırakarak yeni bir yaşama geçmek isteseniz de eski kırgınlıkları kolay unutmayı beceremiyorsunuz Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak.. İlişkilerinizdeki pürüzleri fazla büyütmemelisiniz. İşinizde güçlü olmak için her türlü zorluklara katlanıyorsunuz. Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz Ani hareketlerden sakının.


KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

Organizasyon başarınız artıyor
Venüs karşıt evinizde geri gidiyor ve dolunay burcunuzda gerçekleşti. İkili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız.. Hissi yönleriniz ortaya çıktığı zaman, arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken dikkatli olmalısınız. Aşk ilişkilerinizde artık felsefenizi değiştirmelisiniz. Arayışlarınıza artık bir son vermelisiniz. Kusur arama huyunuz oldukça olumsuz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. İşinizle ilgili yeni değişimler arzuluyorsunuz.


BALIK
(19 Şubat - 20 Mart)

Yaşamınızı şekillendiriyorsunuz
Güçlü sezgilerinizi ön plana çıkarmalı, çalışmalarınıza destekleyici davranışlarınızı belirlemeli ve olayları dengelemelisiniz. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat çevrenizi her konuda ikna edebileceksiniz. Satürn ve Neptün burcunuzda geri gidiyor. Sadece sorumluluklarınızla ilgilenin. Hayallerinizi fırsatlar zincire çevirmek için önünüzün açık olması çok güzel. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz birçok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde.

YORUM YAZ
Arşiv