Haftalık Burç Yorumları 10.09.2023

  • 0
  • 152
Yazı Boyutu:


YENİ HEYECANLAR BİZİ BEKLİYOR
Duygusal patlamalar neden olacak bazı eksi enerjilerden uzak kalmalıyız. Ani ilişkiler ve hızlı gelişen duygular bize zarar verebilir dikkatli olmamız gereken durumlar.
İyimser yönlerinizi kullanarak amacınıza kolayca ulaşacaksınız. Bu dönemde iş hayatınızda oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız.

KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

İŞİNİZİ GELİŞTİRMEK İSTİYORSUNUZ
İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir dönem olacağından emin olabilirsiniz. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Bu hafta sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız.


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

KARİYERİNİZDE İDDİALISINIZ
Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Birlikte olduğunuz kişi sizi duygusal anlamada zorlayabilir ve sorunları büyütebilir. Kıskançlık duygusunu fazla abartmayın.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

AŞKIN SÖZÜ GEÇİYOR
Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak. İletişim evinizde Venüs’ten önemli etki alıyorsunuz. Bu hafta aşkın önemi çok büyük. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Karşınıza çıkan her kişi potansiyel bir duygu seline dönüşebilir.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

KALIPLARINIZDAN KURTULUN
Bu hafta girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Aile ve yuva evinizdeki Marstan güçlü etkiler almaya başlayacaksınız. Kariyer ve toplumsal hayatınızı destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Estetik operasyon düşünenler için uygun bir dönem.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

ORTAK İLİŞKİLERİNİZ GÜÇLENİYOR
Venüs burcunuzda, aşk ve mantık kol kola gezecekler. Sosyal ilişikleriniz yoğunluk kazanmaya devam ederken karşılaşacağınız cazip kişiler ilginizi çekecektir. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek kişiler üzerinde önemli olacaksınız. Özgürlüğünüzü duygularınıza göre kullanabilirsiniz. Sosyal çevrelerde tanışacağınız güçlü kimselerle iyi ilişkiler içinde olmanız size avantajlar getirecek. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

ÇALIŞMA SİSTEMİNİZ DEĞİŞİYOR
Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Çalıştığınız kişilerle işbirliğiniz artıyor. Bu hafta farklı iş düzeninize sahipsiniz. İstediğiniz her türlü hedefe yakın olduğunuzu siz de fark edeceksiniz. İş birliği yapacağınız kişilerden beklediğiniz haberlerin gecikmesi de canınızı sıkabilir. Ani gelişen olaylar karşısında tepkinizi koyacaksınız. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Önemli kararlar arifesinde iseniz, çekinmeden kararlar vereceksiniz.TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

GÜÇLÜ ARZULAR DEVREDE
Mars burcunuzda ilerliyor. Bazılarınızın aşk içgüdüleri artarken, kısa süreli maceralar yaşayacaklar. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız; zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Duygusal olmak için çevrenizdeki tüm donelerin tamam olduğunu göreceksiniz. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. Aynı zamanda iş iliklerinizde güçleniyor. Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz..


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

AİLE SORUMLULUĞUNUZ ÖNEMLİ
Bu hafta, o çok sevdiğiniz ev yaşantınız gündemde olacak. Kişisel olaylarınızı ailenizle bütünleşerek yaşamak isteyeceksiniz. Onların fikirleri sizin için oldukça önem taşıyor. Kariyer evinizde Venüs ve karşıt Jüpiter tüm iyi dileklerini ve olumlu enerjisini size aktarmak için, sanki size söz vermiş gibi davranıyor. Romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Sorumluluğunuz oldukça yüksek. Fakat bu özelliğinizi yakın aile ilişkilerinizde de kullanmak isteyeceksiniz. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranmalısınız.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

ENERJİNİZ ÇOK YÜKSEK
Aşkta bu hafta yine duygusal olacaksınız. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Siz aşka çok önem veren bir kişi olarak bu dönem, her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını size hatırlatmak isterim. Venüs ve Jüpiter sayesinde katılacağınız toplantılarda bir çok kişinin dikkatini çekeceksiniz, fakat siz yine dikkatli olmak zorundasınız.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
GİRİŞİMCİ YÖNLERİNİZ ÖN OLANDA
İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir dönem olacağından emin olabilirsiniz. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız.

KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

GÜCÜNÜZÜ SINIYORSUNUZ
Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceğiniz bir hafta içindesiniz. Bu koşullar her zaman kişinin karşısına çıkmaz. Fırsatlardan faydalanmanın tam zamanı. Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Oldukça hırslı bir karakter yapısıyla denemediğiniz konularda başarılı olacak ve ilişkilerinize otoriter bir tavırla yaklaşacaksınız.


BALIK
(19 Şubat - 20 Mart)

ŞANS SİZDEN YANA
Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Bu hafta Jüpiter ve Venüs’ün olumlu etkisini üzerinizde göreceksiniz. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütmeyin .

YORUM YAZ
Arşiv