Haftalık Burç Yorumları 11.02.2024

  • 0
  • 218
Yazı Boyutu:


Değişime hazır mıyız?

22 Ocakta Plüton Kova burcuna geçiş yaptı. Eski ve geçmişte yaşanan bir çok olayı bir film gibi düşünerek, artık eski duyguların geride kaldığını düşünmeye başlayacaksınız.. Balıktaki Satürn ile birlikte yeni düşüncelerin paralelinde sizi destekleyen olaylar ufkunuzu genişletecek. Yaratıcılığınız çok iyi kullanacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Ev almak istiyorsak, bu dönemin avantajlarınızı doğru bir şekilde kullanmalıyız. Maddi konularımız şekil değiştiriyor.

KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Finans evinizde sürprizler var
Satürn Balık burcuna geçti. . Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir dönem içindesiniz. Fakat, sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. Finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız.. Aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz.


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

Kendinizi baştan yaratıyorsunuz
Kovada Plüton ve Balıktaki Satürn sizi çevrenizle ilişkilerinize yeni bir boyut getiriyor. Kendi gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyor kimseye şans vermiyorsunuz. . Öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir günlerdesiniz.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

Mesleğinizde zirveyi zorluyorsunuz
Satürn kariyer evinizde ilerlemeye devam ediyor. Mesleğinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Yüksek hedefleriniz var. Planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

Yeni iş teklifleri var
Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, Satürn sizi olgunlaştıracak. Çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız. Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bağlantılarınızı doğru ilerliyor.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

Özlemlerinize kavuşuyorsunuz
Satürn karşıt finans evinizde, Plüton karşıt evinizde ilerliyor. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir dönem. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Kazançlarınızı arttıracak yeni bir performans hazırlığı içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için, yeterli nedenleriniz var. Sabırsız fakat, kendinize güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

İlişki sınavları gündemde
Satürn karşıt evinizde ilerliyor.. Plüton çalışma evinizde ilerliyor. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. . Kendinizi ve mesleki olaylarınızı sorgularken; biraz da geçmiş hayallerinizi yeniden irdeleyecek, karşınıza çıkan ve gözünüzden kaçan fırsatları tekrar değerlendireceksiniz. Mesleğinizi yapmanıza engel olan şartları yeniden gözden geçireceksiniz. Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için geçmiş imkanlarınız tekrar gündeme gelecektir.


TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

Sezgileriniz artıyor
Satürn sağlık ve ruhsal evinizde ilerliyor. Plüton aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Gündelik hayatınızda olaylar sınavdan geçecek.. Beklediğiniz haberler olumlu bir şekilde size ulaşıyor. Ruhsal gelişiminiz için, duygusal konulara gereksiniminiz var. Akıllı kişilerle yapacağınız fikir alışverişinden karlı çıkacağınız için, sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkilenmeniz mümkün. Gizli olaylardan uzak kalmak sizi olumlu kılacaktır. Gelişiminiz için bir çok fırsatlar çıkacaktır. Aklınızı doğru kullanıyorsunuz. Yükselişler söz konusu.


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

Değişim ve dönüşüm zamanı
Sosyal yaşamınızdaki olayları testten geçirmenin tam zamanı. Duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemeli ve bazı olayları içinizden yargılamalısınız. Bu hafta, tüm enerjinizi maddesel konularınıza ayıracaksınız. Başlatacağınız işlerin planlarını şimdiden yapmaya başladınız bile. Kişiliğinizi güçlendirecek ve egonuzu ortaya çıkaracak işler peşindesiniz. Her kafadan bir ses çıkabilir ve sizi yönlendirmeye kalkabilirler. Planlarınızı gizli yapmalısınız. Değişime hazırsınız.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

Çevrenizi sınavdan geçiriyorsunuz
Satürn aile ve yuva evinizde ilerliyor. Plüton iletişim evinizde ilerliyor. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Eski duygularınızı gözden geçirmelisiniz. Sağlığınıza daha fazla önem verin.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Aşk hayatınızda sürprizler var
Satürn iletişim evinizde ilerliyor. . Plüton finans evinize geçti. İlginç karşılaşmalara hazır olun. Gireceğiniz ortamlarda ani gelişen olaylar olacak. Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kurmalısınız.. Sosyal hayatınızın yoğun olmasından dolayı karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz. . İleri yaşlarda olanlar, evlilik konusunda önemli bir fırsat yakalayabilirler. Bulunduğunuz alanlarda ön plana çıkacaksınız. Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir. Çevrenizi testten geçiriyorsunuz.


KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

Tasarruf yapma zamanı
Satürn finans evinizde Plüton kişisel evinizde. Değişime hazır olun. Daha kurumsal ve mantıklı işlere yöneleceksiniz. Ailevi konularda duygusal hareket ettiğinizi siz de fark ediyor fakat önleyemediğiniz hisleriniz yüzünden, öfkeli ve hatalı davranıyorsunuz. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerdesiniz.. Yuvanızı ilgilendiren maddesel konularda temkinli davranacaksınız.. Sizinle aynı fikirde olmayanların sizi eleştirmesine izin vermediğiniz sürece problem olmayacağını bilmelisiniz. Deneyimlerinize güvenmelisiniz.


BALIK
19 Şubat - 20 Mart)

İletişiminiz güçleniyor
Satürn tam iki yıl daha kişisel evinizde ilerlemeye devam edecek. Plüton bilinçaltınızı değiştiriyor. İlişkileriniz sağlamlaştırırken, yakın kan bağı olduğunuz kişilerle ilgili ihmal ettiğiniz konularda size sorun yaratıyor. Bu dönemde deneyimlerinizden yararlanacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak.. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Dostlarınız ve yakın çevrenizi testten geçirirken, gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz.

YORUM YAZ