Haftalık Burç Yorumları 17.12.2023

  • 0
  • 233
Yazı Boyutu:Araştırma yeteneğiniz güçleniyor

Sosyal ilişkilerin canlanacağı bir hafta. Çevresel ilişkilerimizi duygusal anlamda sorgulayacağımız bir hafta yaşayacağız. Çalışma yaşantımızda irdelememiz gereken birçok konu var. Bazılarının çözümünü araştırarak bulacağız. Ailevi konularda, geçmişe dayanan problemlerin yeniden güncellik kazanması söz konusu olabilir. İnatçılıkla seyreden bağnaz hareketlerin, bir çok toplumsal değer kaybına uğrayabileceğini unutmamalıyız.. Arkadaşlık ilişkilerimizde organizasyon çalışmaların güncellik kazanması sosyal yaşantımıza hareketlendirecek.. Ev ve emlakla ilgili bir işimiz veya yapılanma söz konusu ise, bütçemizi aşan ekstra masraflar canımızı sıkabilir.. Faturalarımız ve gözümüzden kaçan borçlar kapımızı çalabilir. Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Maddi konularda sabit düşünmekten vazgeçmeliyiz. Kamu olaylarında farklı sunumlar gündeme gelecektir..

KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Çalışma temponuz artıyor
Haftaya yüksek moralle başlayacaksınız. İş ön planda olacak Bu hafta daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir zaman dilimi içinde olduğunuzu biliyorsunuz. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz. Siz yine de temkinli olun. Siz ne kadar haklı olursanız olun, özellikle, kardeşler ve akraba ilişkilerinizde dilinizi tutmak zorundasınız. Unutmayın ki, her an değişen koşullar yüzünden sonradan zor durumda kaldığınız bir gerçek. Kendinize şans vermek konusunda cömert davranmalısınız.


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

Deneyimleriniz çoğalıyor
Yaşama zevkli bakan biri olarak somurtmak ve karamsar olmak size yakışmıyor. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Çünkü, değişen koşullar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Özellikle yaşadığınız bir aşk varsa, bazı zorluklara maruz kalacaktır. Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. İş konusunda her şey yolunda olduğu zaman hayatı çok daha keyifli yaşıyorsunuz. Yine bu hafta, abartılı davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Duygularınıza kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel bir durumunuz varsa, bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır. Hiçbir konuda acele etmeyin.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

Şansınız yükseliyor
Bu hafta kariyer ve aileniz çok önemli olacak. Ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Çocukları olanlar; onların sorunlarına köklü çözümler bulurlarken, eğitimle ilgili önemli kararlar alacaklar. Israrcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz bir iş varsa, sıkı sarılın ve diretin şansınız size yardımcı olacaktır. Çalışma hayatınızdaki koşullardan hoşlanmıyorsanız, durumunuzu düzeltmek için Retro Merkür gecikmiş olanaklardan faydalanmanızı sağlayacak. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. enerji verirken, sinirli ve asabi olmanıza da, neden oluyor.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

Aşk enerjinize dikkat edin
Hiçbir konuyu kafanız takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, size kısıtlamalar getirecektir. Dikkatli olmak zorundasınız.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

Gözünüz zirvelerde
Çevre faktörleri sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken; sosyal kişiliğiniz de, sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecekler.. Onlarla bir arada bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Çevre faktörler sayesinde güçlenecek, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin. Parasal ayarlamalarınızı doğru bir şekilde yaptığınız anda, koşulları kendi lehinize daha iyi çevirebilirsiniz. Beklediğiniz destekler ile ilgili sorunlar çıkacak, size yeni bir tecrübe kazandıracak.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

İlginç olaylar sizi bekliyor
Bu hafta çok ilginç olaylar gelişecek. Sosyal hayatınız ve özel yetenekleriniz ön plana çıkarken, iş disipliniz mükemmel bir şekilde kendini gösterecek. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek ve gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gereken uygun aylardan birindesiniz. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. İşinizle eğlenceyi ustaca birleştirirseniz her şey sizden yana olacak.

TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

Ortaklıklar gündemde
Bu hafta maddi açıdan birçok önemli olay gerçekleşecek ve bunların çoğu uzun süreli olacak. Şartlarınızı, kendi koşullarınızla uyum içinde birleştireceksiniz. Koşacak ve yorulacaksınız fakat sonunda başarınızı kutlayacaksınız. Kariyerinizi finansal hedeflerinizle bağdaştıracaksınız.. Kişilerle olan uyumlu ilişkileriniz en büyük yardımcınız olacak. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Her şeye rağmen hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz. Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Psikolojik yapınızı dengede tutacaksınız.


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

Kazançlı günler sizi bekliyor
Bu hafta oldukça kazançlı günler sizi bekliyor. Parasal kazançlarınız sezgilerinizle birlikte ilerleyecek. Ailenizi ve yakınlarınızı ziyaret edecek ve belki de yurt dışında yaşayan kardeş ve akrabalarınızın yanına gideceksiniz. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Çevresel şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Eğer bir işverenseniz, size uygun elemanlar bulacaksınız. Fakat hep gücünüzü ve çalışma sisteminizi kullanmak zorundasınız. Hiçbir şey kolay gelişmeyecektir. Siz yine de bu hafta acele kararlar almamalısınız.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

Hayatın tadını çıkarın
Manevi duygularınız güçlenecek. İdeallerinizi ortaya koymak için daha iddialı bir şekilde çalışacaksınız. Uzun süredir güçlendirmeye çalıştığınız aile ilişkileriniz konusundaki olumlu gayretlerinizin sonuçlarını göreceksiniz. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmamalısınız. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bu hafta biraz da. hayatın tadını çıkartın.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Kendinizden eminsiniz
Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Her şeyin parasal değerler çerçevesinde değişmediğini görecek, yaşantınızdan keyif almasını öğreneceksiniz. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. İleri yaşamınızda takınacağınız tavırlar hayatınızla ilgili bazı ögeleri belirleyici yapacak. İş ve kariyer konusunda, hala güçlüsünüz. En parlak dönemlerinizin birinde yaşıyorsunuz.


KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

Güven arıyorsunuz
Birçok alanda değişiklerin gerçekleşeceği önemli bir hafta sizi bekliyor. Harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Siz para harcamayı çok seviyorsunuz. Özellikle zevklerinizden taviz vermek istemiyor ve tüm bunlar daha fazla yaşamak istiyorsanız, çalışma statünüzü daha yükseklere taşımanız gerekecek. Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler.


BALIK
19 Şubat - 20 Mart)

Ön sezileriniz güçleniyor
İşinizle ilgili davranışlarınızı ayarlamalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız; o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratacaktır. Çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir hafta. Ön sezilerinizin sizi yanıltabileceğini unutmayın.

YORUM YAZ
Arşiv