Haftalık Burç Yorumları 20.08.2023

  • 0
  • 201
Yazı Boyutu:

GEÇMİŞİMİZLE YÜZLEŞME YAŞIYORUZ
İçsel sorgulamamızı yaparken, geçmişte öğrendiğimiz şeylerin şimdiki yaşantımıza yansımalarından faydalanacağız. Çevreye gösterdiğimiz yüzümüzle, içsel duygularımızda farklılıklar oluşacak. Eski olayları geçmişe gömmenin zamanı geldi. Dostlarımızla ve akrabalarımızla bir araya gelerek, geçmişle ilgili sohbetlerimiz olacak. Herkesten sakladığımız gizli göz yaşlarımızla baş başa kalabiliriz. ..Matematiksel olaylarda başarılı çalışmalar içinde olacağız. Birçok organizasyon çalışmaların altına imza atabiliriz. Paylaşım içinde olduğumuz kişilerin desteğine ihtiyaç duyabiliriz. Kendimizi farklı konulara yönlendirmek istesek de, alışkanlıklarımız yüzünden bazı zaman kayıpları yaşayabiliriz.
KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Keşifler yapmak için tam sırası
Yeni tanışacağınız kişilere karşı mesafe koyma ihtiyacı içindesiniz. Olayları abartmadan toparlamak istiyorsunuz. Venüs ve Mars size destek verecekler. Gelirleriniz artacak, fakat tüm bu çabalar sizi de yoracak. Ortaklıklar iş ve kariyer yaşamınızda önemli bir yer alacak. Kişisel evinizde ilerleyen Mars ve Uranüs güçlü bir işbirliği içine girdiler.. Şimdiye kadar keşfetmediğiniz dostluk duygularınızın sizi yeniden şekillendirdiğini göreceksiniz. Dostluk ve arkadaşlık duyguları size para kazandıracak.


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

Öğrenmeyi istiyorsunuz
İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu hafta bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

İlle de aşk diyorsunuz
İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Ruhunuz uçuyor her an her yerdesin fakat atacağınız her adımı hesaplamak zorundasınız. Venüs geri gitmeye devam ediyor. . Özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek. İş gezileriniz gündeme gelecek. Hafta sonunda Merkür retrosu başlıyor. Kafanız her an karışabilir. Verilmiş sözlerinizi takip etmelisiniz. Sakin olmalısınız.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

Çevrenize iyi niyetlisiniz
İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz. Eski dostlarla buluşma planları yapacaksınız. Yatırımlarınız sizin için çok önemli olacak. Borçlarınızla ilgili bir sorun varsa; halletmeye çalışın. Tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

Yardımlaşma duygunuz yoğun
Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız. Karşınızdaki kişiler, bu kadar yoğun bir projeyi nasıl yapılandırarak ortaya çıkardığınıza şaşırabilirler. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

Hedefleriniz yüksek
Bomba gibisiniz. İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz. Sosyal açıdan aktif olmanız sizi şımartmasın.. Önemli bir hafta.. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek


TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

Çevrenize tepkilisiniz
Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olacak ve her türlü gelişmenin ardında maddi değerler arayacaksınız. İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

Sürpriz dolu bir hafta
Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. Yönetici gezegeniniz Mars ve Plüton yenilenmeniz için size önemli fırsatlar sunuyor. Bu nedenle, uzun süredir birlikte olduğunuz kişilerin farklı yüzleri sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Çünkü siz, karşınızdaki kişiye iyimser yaklaşan ve güvenen bir çocuksu kişiliğe sahipsiniz. Aşk konusunda bazı acı gerçeklerle karşılaştığınız zaman; suçu karşınızdaki kişiden çok, kendinizde aramalısınız.. Yeni bir çalışmaya girmemelisiniz. Geciktiğiniz başarılarınız size ödül olarak dönecektir.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

Enerjinizi dengelemelisiniz
Merkür hafta sonun geri gitmeye başlıyor. Satürn maddi konularda fırsatlar yaratıyor. Mars’ın kariyer evinizde olması sosyal ilişkilerinizde zorluklara neden olacak, yanlış anlaşılmalar yüzünden fikir tartışmaları çıkacaktır. Yeni İş kararlarınızı geciktirmeli eski sorunlarınız gidermelisiniz. Korkularınız yenmelisiniz Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin. Siz oldukça zeki ve sezgisel davranıyorsunuz.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Hedefleriniz önemli
Arkadaşlarınızla organize yapacağınız çalışmaların bileşkesinde siz olacaksınız. İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. . Bu arada, bitmesi gereken bazı durumlara da son noktayı koymanız gerektiğini size hatırlatacak, hatta acımasız davranarak bitmesi için gereken koşulları önünüze sunacaktır. Eski küslüklerin ortadan kalkacağı ortamlar gündeme gelecek. Yeni dostluklar konusunda dikkatli olmalısınız. Tartışma ortamlarından kaçınmalı, enerji verecek dostlukları tercih etmelisiniz.

KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

Grup çalışmaları gündemde
Satın alma ve sahiplenme isteğinizin üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktiviteler, kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer esnek davranmazsanız, zıt düşüncelerinizden farklı tepkiler alarak, olması gereken durumların pozisyonları bozulacaktır. Bazı karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok.


BALIK
(19 Şubat - 20 Mart)

Kendinizi gözden geçirin
Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilir, arkadaş, baba veya çevrenizde kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. . Bazı özel durumlarınız yeniden gözden geçirmelisiniz. Çevrenize kırıldığınız noktalarda kin duymak yerine uzlaşmaya yanaşmalısınız

YORUM YAZ
Arşiv