Haftalık Burç Yorumları 21.04.2024

  • 0
  • 221
Yazı Boyutu:


Duygularımızla kafamız karışık
Duygusal planlar yapmak için uygun bir hafta. Aşk ilişkilerimizde sezgisel yeteneğimiz ön plana çıkıyor. Duygularımızın coştuğunu hissedeceğiz. . Derin duygular içindesiniz. Venüs ve Mars tutkulu aşkları tetikliyor. İdeallerimizi sevdiklerimizle birlikte ortaklaşa geçekleştirebiliriz. Önemli anlaşmalar bizi i bekliyor. Dostlarımızla daha fazla birlikte olmak isteyeceğiz. Yaşamda özlediğimiz fakat kaybettiğimiz değer yargılarımızla yüzleşiyoruz. Her şeyi sıkıntı haline getirmemeliyiz...KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)
Mantığınız ön planda
İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen, çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. İdealist yapınızın ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını, siz de fark ediyorsunuz. Bu dönem mantıklı konuşmalarınızla, çevrenizi etkileyecek ve istediğiniz sonuca yaklaşacaksınız. Ciddi ilişkilerin beklenen sonuçlarını görecek ve sosyal motivasyonunuz daha da artacak. Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek.

BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)
Fazla kuruntulusunuz
Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, ketum olmalısınız. Bu dönem duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde değerinizin anlaşılmadı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınız çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden şüphelenebilirsiniz.. İş disiplininize söylenecek bir şey yok. Yorgunsunuz dinlenmek için kendinize zaman ayırmaya çalışmalısınız.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)
Kuşkuculuğu bırakın
Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın önereceği bazı tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz. Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Bu tür sohbetlerde karşınızdakini dinlemeye gayret edin. Bırakın, kendilerini ifade etsinler.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)
Çevrenizden yardım almalısınız
Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Kazançlarınızın artışı, kariyerinizle paralel ilerlerken, enerjinizi doğru kullanacağınız alanları seçmelisiniz. İş konularında sizi ön plana çıkaracak her türlü şansı ve fırsatı değerlendirecek, savunduğunuz konularda ısrarcı olacaksınız. Kendinizle yarışıyorsunuz.

ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)
Duygularınız sizi yönlendiriyor
Amaçlarınıza uygun hareket etmeyi yeğlediğiniz bir hafta . Çalışma arkadaşlarınızla birlikte güçlü birliktelik oluşturabilirsiniz. Duygularınızın size yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz.. Enerjinizi dengelemelisiniz. Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli bir konumda. Çok fazla enerji sarf etmeden cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)
Fırsatlar kapınızda
Kazançlarınız ve değişen çevre faktörleri sizin lehinize gelişecek. Fırsatlardan faydalanacak ve pratik zekanızla ön plana çıkacaksınız. Aşk konusunda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Dostlarınızla güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Geçmişten kaynaklanan sorunları abartmak size olumsuz gelebilir Sağlık konusunda sürpriz ve can sıkıcı sorunlar yaşayabilirsiniz. . Fiziksel özelliklerinizle ilgili bir değişim yapmak istiyorsanız, uzak durmalısınız..

TERAZİ
(24 Eylül - 22 Ekim)
Özgürlüğünüz önemli
Coşkularınızı, organize yeteneğinizle birleştirecek ve işinizle ilgili yükselmeler yaşayacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda tartışmalardan sakınmalısınız. Sınırlarınızı zorlamalısınız. Duygusal konulardan çok, maddi sorunlarınızı ön plana çıkarıyor. Güven arayışı içindesiniz. Çevrenizdeki sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Özgürlüğünüz önemli.

AKREP
(23 Ekim-24 kasım)
Mantığınız sizi zorluyor
Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bu hafta, sıra dışı düşünceleriniz paylaşmak için, kendinizi farklı alanlar bulabilirsiniz. Mantığınızı zorlayacak ve kendinizi sınayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kardeşlerinizin sizin yardımına ihtiyacı olabilir. Gereken desteği vermelisiniz. Sıra dışı değişimlere hazır olun. Parlak zekanız ve güçlü algılamanız heyecanlarınıza önderlik edecektir. Yerinde duramayan bir imaj sergileyeceksiniz.

YAY
(24 Kasım-22Aralık)
Paraya koşuyorsunuz
Venüs aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Artistik duygularınız atağa kalkabilir. Uzun süredir cesaret edemediğiniz birçok aktivitelerde ben de varım diyeceksiniz. Sosyal ilişkileriniz duygularınızın yenilenmesine ve yaratıcılığınız artmasına neden olacaktır. Nazik ve kibar olacaksınız Bu hafta kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz. Daha sonra dişler, dizler, kemikler bu hafta çok önemli.

OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Çelişkilere dikkat
Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki akılcı bir yaklaşımı seçin. Yenilik taraflısı bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, içinizdeki kıpırtıların arttığını göreceksiniz. Bazılarınızın yeni tanışacağınız kişilerden etkileneceği bir gerçek. Aşkta ilginçlikler ve sürprizler söz konusu.
Çekiciliğinizle birlikte cinsel cazibeniz yüksek olacak. Bu dönem karşılaşacağınız kişilerle ileriye dönük ciddi ilişikler düşünebilirsiniz. Bu hafta askıya alacağınız çalışmalar canınızı sıkmamalı, kaçırdığınız fırsatları düşünerek işlerinizi yeniden planlarken, başka işler için zaman kazanmalısınız.

KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat
İşbirliğine önem verin
Çevrenizdeki mantıklı kişilerin desteği, size önemli prestijler kazandıracak. İşbirliğine önem vereceğiniz bir hafta. Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve ileri görüşlü tavırlarınızla sorumluluğunu aldığınız konularda başarınızı garantiliyorsunuz. Bu hafta gizliliklere gereksinim duyabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda karşılaşacağınız fırsatlar ufkunuzun genişlemesine neden olacak. Yüksek mevkili kişilerden destek almanız konusunda size değişik fırsatlar hazırlayacak.

BALIK
19 Şubat - 20 Mart
Duygusal olmayın
Mars burcunuzda ilerlerken, iş ve aşk yaşantınızı birbirine karıştırabilirsiniz. Olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsunuz. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız çevrenizde, sizden saklanan gerçekler konusunda fevri davranmak yerine, beklemeyi yeğlemelisiniz. İlişkilerinizde güvensizlik duygusu içinde hareket ediyorsunuz. Kariyerinizle ilgili birtakım sorunlar yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sabırlı olmanız gereken konularla sınanabilirsiniz.

YORUM YAZ
Arşiv