Haftalık Burç Yorumları 25.12.2023

  • 0
  • 292
Yazı Boyutu:

Enerjimizi dengelemeliyiz
Duygularımızı uç noktalarda yaşayacağız. Öfkelerimizi denetim altında tutmalı ve enerjimizi sportif aktivitelere yönlendirmeliyiz. Birçoğumuzun nedensiz sıkıntıları olacak. Olaylara daha da duygusal ve sezgisel bakacağız. Bilinçaltındaki düşüncelerimizin bize baskı yapmasına izin vermemeliyiz. Çok özel dostlarımızın yardımlarına ihtiyaç duyabilir, birçoğumuz, psikologların kapısını aşındırabiliriz. Bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz.


KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Çelişkiler söz konusu
Bu hafta Merkür retrosundan etkileniyorsunuz.. Fakat her anlamda olumlu çelişkili bir dönem olacağını bilmelisiniz. Mars iletişim evinizde sizi etkiliyor. Bu arada aile sorunlarınız ve onlarla ilgili bir hareketlenme söz konusu olacak ve sanki ikiye bölüneceksiniz. Yapabileceğiniz işleri planlamalısınız. Yoksa kariyerinizle aile arasında sıkışmak sizi yoracaktır. Romantizm ve duygusal ilişkilerinizi sosyal yaşamınızla birleştireceksiniz


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

Sezgiler önemli
Sezgileriniz çok önemli. İş yerinizdeki yorucu çalışmalarınız nedeniyle oluşan stresli anlarınızda, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Size o an için çözümsüz gibi görünen işlerinizin, aslında o kadar karmaşık olmadığını görecek ve çıkış yollarını çok kolay bulacaksınız. Kariyer yolunda attığınız adımlar, ilerisi için sağlam yapı taşlarını oluşturacak. Para eşinizin desteği sayesinde gelecektir Bu hafta ayrıca başkalarının paralarını yönetme konusunda başarılı olacaksınız.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

Bu hafta Merkür retrosu devam ediyor. İş ilişkilerini ihtiva eden bazı görüşmelerinizde pürüzler çıkabilir, beklemediğiniz gelişmeler sizi mutsuz edebilir. Bu dönemde şans oyunlarıyla ilgili değişik konulardan uzak kalın. Maddi konularda bazı gecikmeler ve aksilikler olabilir. Mümkün olduğu kadar mantığınız doğrultusunda sakinliğinizi ön plana çıkararak beklemede kalın.. Bazı eski aşklar ve dostlarınızla ilginç karşılaşmalar yaşayacaksınız. Bu hafta diz ağrılarınıza dikkat.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

Hatalara açıksınız
Karşıt Merkür’ün gerilemesi sizin işinizdeki hatalara açık olacağınız ve iş durumunuz yeniden gözden geçirmenizde yarar olacağını hatırlatırım. Her şeye rağmen, oldukça kazançlı bir hafta olduğunu bilmelisiniz. Enerjinizi doğru kullanırsanız, öfkenizin ve sabırsızlığın üstesinden geleceksiniz. Yine bu dönem Cazibe yıldızı burcunuzda ilerlerken eski cesaretiniz gelecek. Sosyal yaşamınız genişleyeceği için karşılaşacağınız önemli fırsatlar olacaktır.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

Harcamalarınıza dikkat
Bu hafta maddi durumunuz iyi olacak. Çok fazla para harcamanız gerekebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Çevrenizde gizemli bir hava estirecek, toplumsal kariyerinizi mistik olaylarla bağdaştırabileceksiniz. İsteklerinizi yumuşak bir şekilde karşı tarafa sunacak ve kabul göreceksiniz.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

Duygularınızı abartmayın
Bu hafta maddi konular önemli olmayacak gibi görünse de, beklemediğiniz bir fırsatın kapınıza gelmesi sizin için sürpriz olacak.. Maddi açıdan değişim olmaması sizin için oldukça memnun edici olacak en azından kendinizi yormayacak ve mevcut durumunuz koruyacağınız içinde, en azında hırslı şekilde hareket etmeyeceksiniz.. En önemlisi duygusal yaşantınızda abartılardan uzak kalmalısınız. Duygularınız kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz.

TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

Sabırlı olmalısınız
Bu hafta, kariyeriniz ve aileniz arasında mekik dokuyacaksınız. Geri giden mars enerjinizi dengeleyerek kullanmanız konusunda size küçük hatırlatmalar verecektir. Cesur ve mücadelen kaçmayan işler sizi aynı zamanda başarının kucağına götürürken tahammülsüz de yapıyor. Özellikle iş konusunda başkalarının fikirleriyle hareket etmek istemiyorsunuz. Bu durum canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşkın size sunacağı maddesel katkıları da göz ardı etmemelisiniz


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

Aklınız karışık
Aşk hayatınızda mutlu olacağınız bir haftadasınız... Aşkı bildiğiniz gibi yaşayıp, kendi istekleriniz doğrultusunda davranacaksınız. Kalbiniz boşsa, birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz fakat yine de bildiğinizi okuyacaksınız.. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

Sosyal yönünüz artıyor
Bazılarınız aşkı ve kariyeri bir arada yaşayacaksınız. Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetleriniz iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz bir çok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak.. Retro Merkür sizi ilişkilerinizde karmaşık etkiliyor. İyimser yönlerinizi kullanarak amacınıza kolayca ulaşacaksınız. Bu hafta her yerde aşkın karşınıza çıkması veya aşkın sizi sürekli takip etmesinde hiç rahatsız olmayacaksınız. Entelektüel yönleriniz ortaya çıkaracak.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Aklınıza güveniyorsunuz
Bu hafta daha çok kişiselliğinizle ilgileneceksiniz. Güven duygusunun, maddi olanaklarla paralel geliştiğini bildiğiniz için, bu konuda farklı düşüncelere sahipsiniz. Hem para harcamayı seviyor bir yandan da yatırımlarınızı yönlendirmek ve paranızı çoğaltmak için çalışmak istiyorsunuz. Sadece kendinize güvenerek, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çevireceksiniz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. . Enerjinizi doğru kullanmak istiyorsunuz.KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

Pratik ve hızlısınız
İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Finans konularında size fikirler verecekler, akılcı ve mantıklı yaklaşımları ilginizi çekecektir. Onlarla ortak aktiviteler gerçekleştireceksiniz. Bu hafta kendi kaderiniz kendiniz belirleyeceksiniz. Geciken terfilerinizde bu dönem açılacaktır


BALIK
19 Şubat - 20 Mart)

Israrcı olmayın
İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi takdirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz.

YORUM YAZ
Arşiv