Bağ Kesme – Alma Taq’Ay

  • 0
  • 857
Yazı Boyutu:


Merhaba Sevgili Can’lar,
Bizimizmir‘in Sevgili okurları
Yaşadığımız bu kadim dünyada her toplumun kendi inanç ve kültürlerine ait olan şifa çalışmaları örneklerinden bir tanesi bu günün konusu.
Keyifli okumalar diliyorum.

ATALARDAN GELEN ŞİFA VE BAĞ KESME – ALMA TAQ’AY

DNA’daki genetik bozukluklar, belirli hastalıklara karşı direnç eksikliğine neden olabilir ve bir çok nesilden veya bir aile ağacının dallarından aktarılabilir. Zihniyetler, inançlar, işlevsiz duygusal eğilimler ve istismar döngüleri, ailedeki bireyler arasında bile algılanamayan öğrenilmiş davranış kalıpları yoluyla da aktarılabilir.

Bir kalıp, bir kişiye doğduğundan beri öğretilme ve tedavi edilme biçiminin bir parçası olarak yerleştiğinde, kişi herhangi bir sorunu fark etmeyebilir o zaman bunun sebebinin farkına varmayabilir. Sebep bazen ailenin veya ataların belirli bir tarafına kadar geriye doğru izlenebilir...

Q’ero şamanlarının ataların işlevsiz bağların kesmek için bir teknikleri var. Buna Alma Taq’ay veya Ataların Şifası diyorlar. Aile ağacınızdaki size aktarılmış olabilecek ve en yüksek hayrınıza hizmet etmeyen yaralı veya kusurlu yönlerden sizi kurtarmak için kullanılan önemli bir şifa tekniğidir.
Ailenizden kaynaklanan, zaman içinde içinizde kalıcı olan blokajları serbest bırakır. Ata şifası aynı zamanda ailede halen hayatta olan ve hatta ölmüş olan bireyleri iyileştirmek için zamanda geriye yolculuk da yapabilir. Bu açıdan zaman ve mekan üzerinde etkisi olabilir.

Eski konular üzerinde çalışır ve bu konuların içinde var olan ağır enerjiyi uzaklaştırır. Hepimizin ailemizdeki insanlarla güçlü bağları vardır ve onların enerjileri uzaktan bile bizi yoğun bir şekilde etkileyebilir.
Bu, sürekli olarak olumsuzluklarla beslenmemiz veya yaşam enerjinizin tükenmemesi için kordoların kesilmesi gerektiği zamandır. Bir kişi sürekli saldırı altında olduğunda odağını, özgüvenini, destek duygusunu ve hatta sağlığını kaybedebilir.
Alıcının enerjisini rahatsız eden her türlü ağır sorun ayrılacak ve ardından ışığa doğru gönderilecektir. Bu iyileşme sürecine katılanlar kendi enerjilerinde duracak ve başkalarına herhangi bir olumsuz etki bulaştıramayacak veya onlara zarar veremeyecektir.
Bu anlamda olası enfeksiyona karşı daha fazla korunacaksınız.

Ata şifası süresinde kordonların kesildiğinde, ailenizden gelebilecek tüm olumlu yönlerden, sevgiden kopacağınız ve sizin de bağlarınızın kesileceği anlamına gelmez; ruhumuza zararlı olan takıntıları temizler ve onların yerine daha olumlu bağlantıları koyar. Her bağ ve bağlılık her iki yönde de gider ve sağlıklı, sevgi dolu ilişkilere zarar verecek şekillerde sürekli olarak ileri geri aktarıldıkları için aile sorunlarını tetikleyebilir. Eğer bu bağları iyileştirirsek o zaman iletilen enerji sevgi, şefkat, cömertlik, şükran ve ışıktır. Böylece kordon, ilişkilerimizi aydınlatan ve yükselten, tüm aile üyelerin besleyen bir güneş ışığına dönüşür. Bu sadece geçmişi iyileştirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu sorunların gelecek nesillere aktarılmaması açısından geleceğin de iyileşmesine yardımcı olabilir.

Sevgiyle kalın

BİLGİLENDİRME: BU MAKALE YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. PROFESYONEL VE TIBBI TAVSİYENİN YERİNE GEÇMEZ. HERHANGİ YENİ BİR EGZERSİZ VEYA TEDAVİ PROGRAMINA BAŞLAMADAN ÖNCE LÜTFEN BİR SAĞLIK UZMANINA DANIŞIN.

YORUM YAZ
Arşiv