Yedi İklim 41 dedi

  • 0
  • 2.630
Yazı Boyutu:

İzmir merkezli Yediiklim Akademi, içerisinde dans odası, sinema salonu, kafeteryası, seminer salonları ile 40 adet sınıfı ile bir kat üzerinde barındıran tek eğitim kurumu olma özelliğini de taşıyan 41’nci şubesini Konak'ta törenle açtı.
Türkiye’de ki 5000 m2 alan üzerine kurulu en büyük eğitim binasının açılışı siyaset ve eğitim dünyasınının simalarıyla birlikte gerçekleştirildi.

 

Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP Milletvekilleri Erdal Aksünger, Mustafa Moroğlu, CHP İL Başkanı Tacettin Bayır, AKP Milletvekili Rıfat Sait, AKP İl Başkanı Cahit Akay açılışa katıldı.

 

Yedi İklim Akademi Kurucu Müdürü Serdar Gökrer’den kurum ile ilgili aktarımı sırasında CHP İl Başkanı Tacettin Bayır’ın “peki KPSS’den mezun ettiğiniz öğretmenlere iş garantisi veriyormusunuz” sorusu sırasında “ben buradayım” diyen AKP İl Başkanı Cahit Akay arasında şaka yollu bir atışma gerçekleşti. Bayır’ın “ben de sen duyasın diye söyledim” diyen sözleriyle CHP’nin Delege seçimi arifesinde olması nedeniyle destek verebileceğini söyleyen Akay’a merak etmemesini söyledi.

 

Gazetecilerin Deleğe seçimi sırasında bazı bölgelerdeki “Alabay” soyadlı kişilerin bulunmadığı mahallelerde listelere girdiği ile iligili sorulara böyle bir şeyin olamayacağını, çünkü seçimlerde mernis sistemine göre hareket ettiklerini söyledi.

 

Kurucu Müdür Serdar Gükrer ile Kurucular Münir Çelik, Emre Şahin ile kurum müdürleri ve koordinatörlerin ev sahipliği yaptığı 41’nci şube açılışına katılan konuklara nazar boncukları dağıtıldı.

Yedi İklim Akademi'de: KPSS - ÖĞRETMENLİK, KPSS-A (ALAN), KPSS-B MEMURLUK, KPSS-B LİSANS, KPSS-B LİSE - ÖNLİSANS, AÇIKÖĞRETİM (AÖF), ALES, DGS, ADLİ İDARİ YARGI, SMMM, ÜDS-KPDS-KPSS İNGİLİZCE eğitimleri veriliyor. 

YORUM YAZ
Diğer Haberler

330 Hemşire sağlık sektörüne uğurlandı

Egeli genç hekimler sektöre uğurlandı

Avrupa İşletmeler Ağı Bilgi Günü

Ortak mezuniyet coşkusu

Proje Yazım Atölyesi

Güzelbahçe Koleji’nde mezuniyet heyecanı

Arşiv