Yeşil ve mavinin huzuru

Yeşil ve mavinin iç içe geçtiği Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Boyalık’ta 10 yıldır misafirlerini ağırlayan Boyalık Beach Hotel Çeşme, bu sezon da ev konforunda tatil isteyenlerin ilk adresi oldu. Yüzyılın en sıcak günlerinin yaşandığı bugünlerde eşsiz bir tatil imkanı sunan Boyalık Beach Hotel Çeşme, misafirlerinin en değerli zamanlarını güzelleştirerek, mutlu olmalarını sağlıyor.

  • 0
  • 3.302
Yeşil ve mavinin huzuru
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Misafirlerinin konforlu ve huzurlu bir tatil yapması için sezon öncesi tüm hazırlıklarını tamamlayan Boyalık Beach Hotel, deneyimli kadrosu ile misafir memnuniyetini esas alarak sezonun en hareketli döneminde misafirlerinin güzel anlar biriktirmesi için çalışıyor.

Çeşme rüzgarı ile huzurlu tatil
Yılın on iki ayı misafirlerini ağırladıklarını, bu sezon 10. yıllarını kutlamanın mutluluğunu da yaşadıklarını belirten Boyalık Beach Hotel Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, yüzyılın en sıcak günlerinin yaşandığı bu günlerde misafirlerine en konforlu ve huzurlu tatili yaşatmak için özveri ile çalıştıklarını söyledi. Ekonomide yaşanan sorunlara rağmen turizm sezonunun iyi geçtiğini otellerine ve Çeşme’ye büyük bir ilginin olduğunu dile getiren Belge, “Sezon öncesi misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak için seferber olduk. Gelen misafirlerimizi memnun etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Çeşme’nin tüm güzelliklerini onlara yaşatmak istiyoruz. Boyalık Beach Hotel Çeşme’yi bu sezon da tercih edenler güzel anılar biriktirerek Çeşme’den ayrılıyorlar. Yüzyılın en sıcak günlerinde püfür püfür esen Çeşme rüzgarı ile güzel bir tatil geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi otelimize bekliyoruz” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Turizm sezonuna erken giriş yaptı

Dekandan “Turizm Haftası” mesajı

Ramazan Bayramı’na özel Midilli seferi

Midilli seferleri için kapı vizesi şartları belli oldu

Vali Elban'dan Skal'ın dünya kongresine destek

İzmir, turizmde yine bir ilke imza atıyor

Arşiv