23 Nisan’da Belediye Başkanı Kaan Bağçivan oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Belediye Başkanı Mustafa Turan koltuğunu, 6 yaşındaki Kaan Bağçivan’a devretti.

  • 0
  • 203
23 Nisan’da Belediye Başkanı Kaan Bağçivan oldu
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Beyaz Altay Gündüz Bakımevi öğrencilerinden Kaan Bağçivan, Belediye Başkanı Mustafa Turan’ı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Başkan Turan koltuğunu Kaan Bağçivan’a bıraktı. 6 yaşındaki Kaan Bağçivan efe kıyafeti ile dikkat çekerken, belediye başkanı olarak yapmak isteklerini dile getirdi. 125. Yıl Kültürpark’ın yeniden düzenlenmesini ve buna benzer büyük parkların yapılmasını ifade ederken yüzme havuzunun ve 4-5-6 yaş gruplarına yönelik satranç kursları ve turnuvaların yapılmasının önemini vurguladı.

Belediye Başkanı Mustafa Turan; “ Atatürk’ün Cumhuriyetimizi armağan ettiği çocuklarımızın en büyük bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Ödemiş Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilecekleri, güvenle eğlenebilecekleri alanlar oluşturmaya devam edeceğiz. Bugün koltuğumu devrettiğim Kaan Bağçivan’ın talimatları konusunda gerekenleri en kısa zaman da gerçekleştireceğiz” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

​​​​​​​19 Mayıs, Bir Meydan Okuyuştur

Başkan Kınay Gülsima için koşacak

Yok olma noktasından kurtuluşa

Cumhuriyetimizin umudu ve geleceği gençlikte

Karşıyaka’dan Türkiye’ye örnek iş birliği

19 Mayıs’ı Coşkuyla Kutlayacak

Arşiv