ABSOLUT 100 Full Moon Party Çeşme’yi salladı

  • 0
  • 6.547
Yazı Boyutu:

Public Beach Club'da gerçekleşen ABSOLUT 100 Full Moon Party, Çeşme'yi salladı!

Tüm zamanların en çok tercih edilen votkası ABSOLUT 100 bu yaz sezonuna damgasını vuracak bir parti verdi. Çeşmenin en popüler mekanı Public Beach Club ise ABSOLUT 100 Full Moon Parti'sine ev sahipliği yaptı.
Devrialem.biz'in ABSOLUT 100 için tasarlayıp uyguladığı ve 'Devrialem.biz presents ABSOLUT 100 Full Moon Party' olarak tanıttığı parti 24 Temmuz 2010 Cumartesi akşamı 22:00’de başladı ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.
Partide DJ Kerem Önger ve DJ Doğuş Çabakçor setleriyle davetlileri coşturdular. Poi dansçılarının büyüleyici şovları ise partiye ayrı bir renk kattı. 
ABSOLUT 100'ün bu parti için özel hazırladığı ABSOLUT 100 Full Moon kokteyllerinin ikram edildiği partiye cemiyet dünyasından genç ve ünlü isimler katıldı.
 Public Beach Club'ın sahibi ve son dönemin stil ikonlarından Ayşe Kucuroğlu ile Devrialem.biz'in kurucusu Melisa Çakarlar'ın yakın arkadaşlarının da davetli olduğu partiye aralarında Saba Tümer, Barış Falay, Çiğdem Kayalı, Korcan Karar, Eda Taşpınar ve  Bora Kozanoğlu gibi isimlerin bulunduğu pek çok sima katıldı. Partide göze çarpan diğer ünlü isimler ise: Uluç Bayraktar, Deniz Marşan, Onur Baştürk, Saruhan Hünel, Rüzgar Çetin, Arte Tahir, Rıza Kocaoğlu, Başak Fransez, Hakan Özturk ve Tuğba Çetin.


Bora Kozanoğlu- Eda Taşpınar, Rüzgar Çetin, Başak Fransez, Deniz Marsan


Saba Tümer, Saruhan Hünel ve arkadaşı, Berna- Korcan Karer


Melisa Çakarlar- Onur Baştürk, Jeyan Ülkü- Tuğba Çetin

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pınar ile Asil aşkında mutlu son

İAOSB ‘Yaza Merhaba’ dedi

Şifalı Su Wyndham Hotels & Resorts Kalitesiyle Buluştu

Başkonsolosluktan yaza merhaba

25. yıla yaraşır kutlama

“Yaza Merhaba” buluşması

Arşiv