Açılış Rahmi Koç'tan

  • 0
  • 7.905
Yazı Boyutu:

Koç Holding onursal başkanı Rahmi Koç Kemal-Nilüfer Çavuşoğlu tarafından Alaçatı’da inşa edilen “Mercan Köşk” isimli butik otel’in açılışını Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar ile birlikte yaptı.
Çavuşoğlu çiftinin  300 yıllık tarihe sahip antika eşyalarıyla dekore edilen Alaçatı  Mercan Köşk Oteli’nin açılışına  İstanbul, Ankara ve İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimleri katılırken, tüm gözler ünlü işadamı Rahmi Koç’un üzerindeydi. Açılış kurdelasını kestikten sonra kurdelayı günün anısına imzalayan Rahmi Koç, hediye olarak Çavuşoğlu çiftine özel bir şampanya getirdi. Yakın dostu Selçuk Yaşar ile açılışın ardından sohbet eden Rahmi Koç, bu tür yerlerin Türk turizmi için çok önemli olduğuna dikkat çekerek, Çavuşoğlu çiftini kutladı.  Çavuşoğlu çiftinin ‘Mercan Köşk adını verdikleri 11 odalı butik otellerinde komidin, karyola, koltuk ve konsollar başta olmak üzere  bazı eşyaların  40 yıldır toplanan,  250 ile 300 yıllık  antika parçalardan oluşması dikkat çekti.


Zeynep Erdem, Yurdal Bilgiç, İbrahim-Sevda Yazıcı, Ali Tolga, Deniz Şahin, Cansın Karakaş, Dicle Coşan


Ömer-Meç Ünen, Nedim-Nurcan Öney, Sinan Öney, Adnan-Neslihan Uslu, Ali-Özge Çavuşoğlu


Ömer Çavuşoğlu, Ali Çavuşoğlu, Özge Çavuşoğlu,Nilüfer Çavuşoğlu, Efe Çavuşoğlu, Kemal Çavuşoğlu, Hale Çavuşoğlu,Mehmet Çavuşoğlu

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pınar ile Asil aşkında mutlu son

İAOSB ‘Yaza Merhaba’ dedi

Şifalı Su Wyndham Hotels & Resorts Kalitesiyle Buluştu

Başkonsolosluktan yaza merhaba

25. yıla yaraşır kutlama

“Yaza Merhaba” buluşması

Arşiv