Amerika’da nikah Türkiye’de düğün

  • 0
  • 8.892
Yazı Boyutu:

Makine Mühendisi Ayhan Bulgur- İktisatçı Sezin Bulgur çiftinin  Amerika’da yaşayan kızları Ahu Bulgur ile Ender Çikolata’nın Eski Ege Bölge Müdürü Mustafa Keleş ve Suzan Oral’ın  Amerika’da çalışan oğulları Burak Samy Keleş yaklaşık Amerika’da yaptıkları nikahın ardından İzmir’de düğün yapılan düğünle yaşamlarını birleştirdi. 
Yaklaşık 1 ay önce Amerika’da Türk Konsolosluğu’nda bir ömür boyu mutluluğa EVET diyen çift için İzmir Bayraklı’da bulunan Rain’de düzenlenen düğün  çiftin yakınlarının yanı sıra dost ve arkadaşlardan oluşan kalabalık davetliyi bir araya getirdi.

9 yıl önce Celal  Bayar Üniveritesi  İthalat İhracat Bölümü sıralarında tanışan ve çok yakın  dost olan çift daha sonra kendi deyimleriyle aşkı keşfeden Ahu ile Burak, Yusuf Hocazade Modaevi  imzalı  gelinlik ve damatlığıyla göz kamaştırırken, tasarımını kendisinin yaptığı gelinliğinde yaklaşık 3000 adet değerli taşla süslenmiş. Genç çift, balayı için doğa ve romantizm’in iç içe olduğu Bahama Adalarını tercih ettiler.


Ferizat Batu, Banu Bostancıoğlu,  Sinem Çamlı, Burcu Başaran, Yağız Başaran, Gonca Koç, Merve Bayraktar, Hasiye Üstündağ, Cansu Yalçın


Ayhan-Sezin Bulgur, Suzan Oral, Mustafa Keleş, Burak-Berna Türker, Berkin Türker, Alçin Ankay


Kaan-Esra Temizel, Müge-Melih Ökkan, Murat-Burcu Meriç, Ufuk Atlı, Mehlika Yüksel, Ayfer Tarcan   

  
Serkan-Şükran Okyay, Pınar-Ömer Acun, Tülay-Örsan Tutaş, Perim-Cemal Ankay

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pınar ile Asil aşkında mutlu son

İAOSB ‘Yaza Merhaba’ dedi

Şifalı Su Wyndham Hotels & Resorts Kalitesiyle Buluştu

Başkonsolosluktan yaza merhaba

25. yıla yaraşır kutlama

“Yaza Merhaba” buluşması

Arşiv