Babalarla kahkahalı maç

Bostanlıspor Masa Tenisi Şubesi'nin ara tatilde gelenekselleşen sporcuların aileleriyle masa tenisi maçları bir kez daha tekrarlandı.

  • 0
  • 792
Babalarla kahkahalı maç
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Bostanlıspor Masa Tenisi Şubesi'nin ara tatilde gelenekselleşen sporcuların aileleriyle masa tenisi maçları bir kez daha tekrarlandı.

Gode Cengiz Spor Tesisleri'nde yapılan aktivitede babalar ile sporcular çiftli maçlar yaparak, neşeli, kahkahalı ve heyecanlı bir gün geçirdi.
Bostanlıspor Yönetim Kurulu Üyesi, masa tenisi antrenörü Ebru Dıvrak'ın organize ettiği günde eline raket almayan, masa tenisi oynamayan babalar çocuklarıyla eşli maç yaparken ortaya ilginç sahneler de çıktı. Hem spor yapılan, hem de eğlenilen günde tüm Bostanlıspor'un İzmir Şampiyonalarında derece alan masa tenisi sporcuları babaları günün şampiyonu ilan etti.

Bostanlıspor Yönetim Kurulu üyesi, masa tenisi antrenörü Ebru Dıvrak, "Neşeli geçen bir spor gününü yaşadık. Aileler birliğiyle spor yaparken, eğlendi, güldü, neşeli saatler geçirdi. Aynı zamanda da birbirleriyle kenetlendi. Bizim için bu her şeyden daha önemliydi. Bostanlıspor'un güzel bir aile olduğunu kanıtladığımız için de mutlu olduk" dedi.

Sporcular babalarıyla maç yapmanın keyfini çıkarırken, babalar da böyle bir aktivite için Ebru Dıvrak ve Bostanlıspor'a teşekkür etti.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Karın ağrısıyla gitti, yumurtalığında tümör ortaya çıktı

Geçmeyen alerjiye endoskopik çözüm

Mamografi Eşliğinde Biyopsi

Duygusal travma, ‘Kırık Kalp Sendromu’na neden olabilir!

63 yaşında yeni nefesine kavuştu!

Parkinson’ hastalarının tedavisi tek bir merkezde!

Arşiv