Bayram sofrasını paylaştı

Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, Kurban Bayramı öncesindeki son mesai gününde kurum çalışanlarıyla yemekte buluştu. Tüm emekçilerin bayramını kutlayan Başkan Ünsal “Bu güzel birlik ve beraberlik ruhumuzun daim olmasını diliyorum” dedi.

  • 0
  • 428
Bayram sofrasını paylaştı
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Karşıyaka Belediyesi tarafından düzenlenen bayram yemeği, Örnekköy Şantiye Tesisleri’nde kurulan dev sofrada yüzlerce çalışanı bir araya getirdi. Belediye Başkanı Yıldız Ünsal’ın ev sahipliğindeki yemeğe meclis üyeleri ile bürokratlar da katıldı. Emekçilerin Başkan Ünsal’ı alkışlarla karşıladığı buluşmada birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verildi. Mesai arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen Ünsal, Kurban Bayramı’nın sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diledi.

“HARİKA BİR TABLO”
Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, “Karşımda harika bir tablo var. İşçileri, memurları, bürokratları, meclis üyeleri ve tüm emekçileriyle biz bir bütünüz; çok büyük ve çok güçlü bir aileyiz. Sizlerle birlikte olmaktan gerçekten çok mutluyum. Emekleriniz için, görevlerinizi özveriyle yerine getirdiğiniz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Çok çalışarak, sorunlara ve ihtiyaçlara tek tek çözüm sağlayarak Karşıyakamızı Türkiye’ye örnek bir ilçe haline getireceğimize inanıyorum. Sağlıkla, mutlulukla, keyifle, güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum” diye konuştu.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

90 dakika ücretsiz aktarma tamam

Ilıca’dan Ata’mıza Selam

Başkan Erman Uzun’dan Anıtkabir'e ziyaret

UNESCO yolculuğu sürüyor

2 saatte 500 bin lira

Bizimizmir Homeros Ödülleri 3 geliyor