CNNTürk editörü İzmir’de evlendi

  • 0
  • 8.389
Yazı Boyutu:

CNNTürk’ün İzmirli Dış Haberler Editörü Fulya Soybaş, İzmir’de düzenlenen törenle Diasa Sabancı Süpermarketler Genel Müdürlüğü Ulusal Satış Destek Şefi Sercan Işık ile yaşamını birleştirdi.

İzmir’de Kanal 1, Show TV, Routers’teki görevlerinin ardından 2 yıl önce Oxford’da master yapmak için İngiltere’ye giden Soybaş, bir arkadaş partisinde tanıştığı Sercan ile başlayan birlikteliklerinin ardından karşılaştığı sürpriz ile yaşamındaki önemli bir adımın ilkini atmış.
 
Fulya’nın birlikte kaldığı kız arkadaşlarından evin anahtarını alan Sercan düşündüğü sürprizleri hazırlamış ve evden bir paket almaları gerekçesiyle Fulya’yı eve götürmüş.
 
Kapıyı açtığında Sercan ile kendisini bir anda çiçek bahçesinde bulan Fulya’nın mutluluğu çiçeklerin arasında çok sevdiği oyuncak tavşanı ve tavşanın avucundaki alyansı görmesiyle tarifsiz olmuş ve  “Evet Evet Evet” demiş.

Geçtiğimiz ay aile arasında yapılan nişan töreninin ardından bu kez sıcak bir İzmir gününde Güldem Eğrice ve Selehattin Işık’ın tanıklıklarında Fuar Evlendirme Dairesi’nde mutlu sonu birlikte imzalamışlar.

Çok sayıda davetlinin katıldığı nikah töreninin ardından Kordon Pirpirim Restoran’da düğün yemeği düzenleyen Işık çifti, Oxford’dan, İstanbul ve İzmir’den yakın arkadaşları ve aileleriyle birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Fulya ve Sercan Dubai’de başlayacakları balayı tatilini Abu Dabi’de sürdürecek.


Fulya-Sercan Işık, Ayla Işık, Güneş- Süleyman Soybaş, Sabahattin Işık
 

Gerçek Tekin, Aysun Akçalı, Esra Kanat, Simge Sağır, Canan Ulucan, Elif Pekmezci


Şebnem Karagürbüz, Sezin Kılınçoğlu, Sinem Açıkalın, Petra, Nilüfer Gencer, Gülgün Sağır, Gülyüz Torun, Güldem Eğrice

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pınar ile Asil aşkında mutlu son

İAOSB ‘Yaza Merhaba’ dedi

Şifalı Su Wyndham Hotels & Resorts Kalitesiyle Buluştu

Başkonsolosluktan yaza merhaba

25. yıla yaraşır kutlama

“Yaza Merhaba” buluşması

Arşiv