Ela ile Barış’a çifte düğün

İzmir iş dünyasının önemli isimlerinden Rafet-Nuray Ekmekçioğlu çiftinin oğulları Barış Ekmekçioğlu ile Şamiye ve Acip ((merhum) Atay çiftinin güzel kızı Ela Atay, çifte düğünle yaşamlarını birleştirdi.

  • 0
  • 1.724
Ela ile Barış’a çifte düğün
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

İzmir iş dünyasının önemli isimlerinden Rafet-Nuray Ekmekçioğlu çiftinin oğulları Barış Ekmekçioğlu ile Şamiye ve Acip ((merhum) Atay çiftinin güzel kızı Ela Atay, çifte düğünle yaşamlarını birleştirdi. Ekmekçioğlu ve Atay ailelerinin mutlu gününde Amerika'dan Azerbaycan'a, Almanya'dan İngiltere'ye kadar dünyanın dört yanından yakınları ve dostları yalnız bırakmadı.

Aqua Marin İzmir'de düzenlenen ilk törende çiftin akrabaları, Kaya Thermal & Convention Otel'deki ikinci törende ise akrabalarının yanında her iki ailenin yakın dostları davetli olarak yer aldı. İş ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katıldığı çifte düğünde Barış-Ela Ekmekçioğlu konuklarla tek tek ilgilendi. Çiftin nikah şahitliğini ise Mesut Sancak, Adem Şimşek, İbrahim Büyükak, Nazif Ekmekçioğlu, Salih Yiğiner, Vahap Yılmaz, Prof. Dr. Ayfer Karakaya Stump, Faruk Hacıhaliloğlu üstlendi.

Hera Davet organizasyonundaki çifte düğünde, Hataylı sanatçı Semir Yalçın, Murat Övünç ve son dönemin beğenilen şarkıcılarından Cem Belevi sahne aldı. Barış ve Ela çifti “Çok mutluyuz. Bu özel günümüzde bizlere değer katan siz sevdiklerimizin yanımızda olması ise bu mutluluğu taçlandırdı. Herkese çok teşekkür ederiz" dedi.


Diğer fotoğraflar için

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Seden ile Yağız evlendi

Agora Rotary'de yeni Başkan Gülben Çalış

Üyelerini keyifli bir kokteylde ağırladı

Başterzi ve Yeni ailelerinin mutlu günü

Şiir gibi 80’ler 90’lar

Pınar ile Asil aşkında mutlu son