ESBAŞ'da güz buluşması

ESBAŞ’ın geleneksel olarak düzenlediği ‘ Ege Serbest Bölgesi Güz Buluşması’, Uzay Kampı Türkiye Bahçesinde gerçekleştirildi.

  • 0
  • 2.306
ESBAŞ'da güz buluşması
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

ESBAŞ’ın geleneksel olarak düzenlediği ‘ Ege Serbest Bölgesi Güz Buluşması’, Uzay Kampı Türkiye Bahçesinde gerçekleştirildi.


Ticaret Bakanlığı Ege Serbest Bölge Müdürü Şenay Satoğlu, Ege Serbest Bölge Gümrük Müdürü Ünsal Yıldırım, Gümrük Müdür Yardımcısı Bekir Fişek ve Bölgedeki firmaların temsilcilerinin katıldığı gecede, konuklar Aegean Band Orkestrasının müzikleriyle eğlendiler.
 

Gecenin ev sahibi olarak bir konuşma yapan ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, bölgedeki iş insanlarının tanışması ve kaynaşması için her yıl organize etmeye çalıştıkları Ege Serbest Bölgesi Güz Buluşmasının, pandemi koşulları nedeniyle iki yıl düzenlenemediğini, koşulların düzelmeye başlaması sayesinde bu yıl yeniden Bölgedeki firmaların temsilcileri ile bir araya gelme fırsatını bulduklarını belirterek,

“Aramızda bölgemize yeni gelen firmaların temsilcileri de bulunuyor. Bu etkinliğimizle henüz tanışmayan dostlarımızın tanışmasına vesile olmayı ve sizleri iş stresinden uzaklaştırmayı hedefledik” dedi.

 

Fotoğrafların devamı için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz...

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Yamanlar’a 6 yeni üye…

Kırçiçeği'nde 38. yıl buluşması

Kahvede 1924 Gönen farkı

Fransa İzmir'de Bernard Arkas'a emanet

Her şey birlikte çok güzel

Pandemi sonrası buluşma