Guvernörlerde değişim

  • 0
  • 4.703
Yazı Boyutu:

Uluslararası Rotary 2440’ncu Bölge 2009-2010 Guvernör'ü Selim Yegen, guvernörlük görevini Yeşim Yöney'e teslim etti. Cumba Restoran’da gerçekleşen törende İzmirli işadamı Salih Esen'e Esen Plastik adına Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü verildi.

Bursa Göynükbelen köyü'ne 12 bin metre boru döşeterek damla su sistemini kurduran Esen Plastik adına Esen Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen'in plaketi Guvernör Selim Yegen ve Rotary Kulübü Toplum Hizmetleri Komite Başkanı Haluk Soyyörük tarafından verildi.
Böylesine önemli bir projeye katkıda bulunmanın gururunu yaşadığını ifade eden Esen, “Toplumumuzun gerçekten yardımlaşmanın ve bir takım olayların önünü açmanın önemini kavramasının zamanı gelmiş, geçiyor. Daha fazla vakit geçirmeden imkanı olan herkesin sosyal sorumluluk projelerinde yerini almaları gerekir" dedi.   
Konuşmanın ardından Guvernör Selim Yegen, görevini gelecek dönem başkanı Çeşme Rotary Kulübü üyesi Yeşim Yöney'e devrederken, Bostanlı Rotary Kulübü Başkanı Esra Kundakçı Guvernörlük bayrağını Çeşme Rotary Kulübü Kurucu Başkanı Aydın Alam’a teslim etti.  Yegen, Rotary logolu bir Atatürk tablosu armağan edildi.
Yöney'in 2010-2011 dönemi Guvernörlük görevini başarıyla sürdüreceğine inandığını vurgulayan Yegen, “Görevimi devrederken artık bundan sonra bölgemize daha da fazla hizmet etmek adına yola çıkacağız” dedi.
Guvernör Yeşim Yöney’de hizmetlerinin anısına Yegen'e plaket verdi. Yöney, “27 yaşında çıktığım bir yolculuk beni buraya getirdi. Bugün bir rotaryen olarak herhalde hayatımın ulaşabileceği en mutlu en onurlu anını yaşıyorum. Geçmiş dönem guvernörümüz Yegen'in gururla taşıdığı ve bana devrettiği bu kolyeyi daima onurla taşıyacağıma, çok sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bölgemin üzerine bir tuğlada ben koymaya çalışacağıma ant içiyorum” dedi.


Yeşim-Selim Yegen, Esra Kundakçı, Lutfi-Nurten Demir, Tülay-Haluk Soyyörük, Salih-Reyhan Esen


Aylin Olut, Necati- Yeşim Yöney, Ayten Akıncı, Füsun Cebe, Nuri-Aslı Musal, Günseli-Rahmi Kocagöz

Aydın Alam, Salih Şirin, Şehnaz Koçak, Eser Ok, Hakkı Berksu, Gökhan Özer, Deniz-Gülcan Tay, Kadri Esen, Kemal Karaca, Kaner Kavcıoğlu


Haluk-yeşim Hacıraifoğlu, Burçin Önder, Haluk-Işıl Nişli, Haluk Soyyörük, Salih Esen, Selim Yegen

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pınar ile Asil aşkında mutlu son

İAOSB ‘Yaza Merhaba’ dedi

Şifalı Su Wyndham Hotels & Resorts Kalitesiyle Buluştu

Başkonsolosluktan yaza merhaba

25. yıla yaraşır kutlama

“Yaza Merhaba” buluşması

Arşiv