ilk resmi ziyaret mezun olduğu üniversiteye

Urla Belediye Başkanı Selçuk Balkan, İYTE ve Urla Belediyesi ortaklığında birçok projeye imza atacaklarını belirterek Merkez Terminal Garajı’nın Gülbahçe Mahallesi’ne taşınması ile entegre sürecini hızlandıracaklarının müjdesini verdi

  • 0
  • 203
ilk resmi ziyaret mezun olduğu üniversiteye
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Urla Belediye Başkanı Yüksek Mimar Selçuk Balkan, ilk resmi ziyaretini lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladığı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran’a gerçekleştirdi.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Urla Belediye Başkanı Selçuk Balkan “Urla Belediye Başkanı olarak ilk resmi ziyaretimi, mezun olduğum üniversiteye gerçekleştirdim. Çünkü dünyanın sayılı üniversitelerinden birine ev sahipliği yapıyoruz. Bugüne kadar ilçemiz ile üniversite arasındaki bağlantıyı tam anlamıyla sağlanamadı. Hem öğrenci kardeşlerimizin hem de üniversitemizin sorunlarını yakından biliyorum. Sayın Rektörümüzle birlikte bu konuları değerlendirdik. Birlikte hayata geçirebileceğimiz projeler üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Merkez Terminal Garajı’nın Gülbahçe Mahallesi’ne taşınması ile entegre sürecini hızlandıracağız. Urla Belediyesi ve İYTE işbirliğinde birçok projeye imza atacağız. Yapacağımız çalışmaların Urla’ya bir katma değer getireceğine inancımız tam. Değerli Rektörümüze misafirperverliği için teşekkür ederim" dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Kütahyalı üç noktayla ne demek istedi?

Müzeler Haftası’nda etkinlik yağmuru

19 Mayıs’a coşkulu kutlama

Bayraklı’da 19 Mayıs coşkusu

Buca'da rengarenk bayram kutlaması

19 Mayıs’a muhteşem kutlama

Arşiv