Işıkkent’liler Swiss’te

  • 0
  • 12.521
Yazı Boyutu:

IŞIKKENT Eğitim Kampüsü Lise Bölümü ikinci dönem mezunları, Swissotel Grand Efes İzmir’de düzenlenen mezuniyet balosu’nda bir araya geldi.
Lise Okul Aile Birliği Başkanı Özlem Bakan ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen baloya okulun 33 mezunu ile ailelerinden oluşan kalabalık bir grup katıldı.  Çimentaş Sağlık ve Eğitim Vakfı Başkanı Öner Akgerman, Başkan Yardımcısı İstemi Gürel, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, EBSO Meclis Başkanı Mehmet Tiryaki’de katılımcılar arasında yer aldı. 
Kampüsün bu yıl 11’ncu yılını kutladığını söyleyen Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Öner Akgerman, bu yıl lisenin ikinci dönem mezunlarını verdiğini, bunun huzuru ve mutluluğunun yüce bir duygu olduğunu dile getirerek, “Sözüm mezuniyet sevinci yaşayan siz gençlere. Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp. Büyüğünüz olarak  olarak size nasihatim bilmemekten utanmayın öğrenmek için çaba harcayın” diye konuştu.
Işıkkent Eğitim Kampüsü Genel Müdürü Okan Sezer’de, mezun olan öğrencilere öğütler verdi. Onlardan hayal kurmalarını isteyen  Sezer,  Hayal kurun, yaşamdan beklentilerinizi belirleyerek hedeflendirin, meraklı olun, öğrenmek için çaba harcayın. Ben ne alacağım diye değil ben ne verebilirim düşüncesiyle topluma hizmet edin”dedi.
Konuşmaların ardından DJ’in müzikleri eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen öğrenciler ve aileleri yeni bir yaşama yelken açmanın mutluluğuyla evlerinin yolunu tuttu.


Nilüfer, Yavuz, Sedef Karacasulu, Deniz Karagülle, Çiğdem-Ertem Ulusoy, Semih, Mehmet, Ayşen, Mert Girgin


Aycan Tekin, Anıl, Gülçin, İsmail Çıtak, İlayda Gözegir, Yasemin Ulusoy,Nazlı Gürtekin, Miray Kaptan


İstemi-Joan Gürel, Şenol, Selin, İdil, Ahmet Yiğitbaşı, İrem Uyan,Berna Özkan,Göktuğ Dilbazer


Günsu, Gül, Güngir Gözegir, Emma Paradiso,San Güroğlu, Umur , Gülay, Berkin Tüner


Bülent Akgerman, Zarif, Begüm, İlayda Örtülmüş, Simay Demircan,  Cemal,Naz, Aslı, Can Tükel, Özlem Bakan


Yasemin, Aslı Temizer, Efe Emek, Ebru Tunçer, Rona, Bora Baştanoğlu, Yılmaz, Deniz, Nesrin Coşkun

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pınar ile Asil aşkında mutlu son

İAOSB ‘Yaza Merhaba’ dedi

Şifalı Su Wyndham Hotels & Resorts Kalitesiyle Buluştu

Başkonsolosluktan yaza merhaba

25. yıla yaraşır kutlama

“Yaza Merhaba” buluşması

Arşiv