Işın Karaca’dan “The Best In Symphonic” konser

Işın Karaca, “The Best In Symphonic” albümünün dünya prömiyerini İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleştirdi.

  • 0
  • 1.363
Işın Karaca’dan “The Best In Symphonic” konser
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Işın Karaca, “The Best In Symphonic” albümünün dünya prömiyerini İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleştirdi. Şef İbrahim Yazıcı'nın yönettiği konserde Karaca’ya 65 kişilik Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası eşlik etti. Işın Karaca, İzmirlilerin yoğun ilgisiyle dolup taşan sanat merkezinde, seslendirdiği şarkıları kadar kırmızı ve siyah kıyafetleriyle de göz kamaştırdı.

Eşi Can Yapıcıoğlu ile aynı mekanda verdiği bir konserde tanıştıklarını dile getiren Karaca, albümün hazırlık sürecinden finaline geçen süreci hayranlarıyla paylaştı. Konserde duygu dolu anlar yaşandı; Karaca’nın annesi Şeniz, kızı Mia ve eşi Can Yapıcıoğlu'nun ailesi de izleyiciler arasındaydı.
Mia, annesine sarılarak Şef İbrahim Yazıcı'ya çiçek verirken duygusal bir an yaşattı. Ünlü sanatçı, Sezen Aksu ve Suat Suna gibi isimlerin şarkılarına da yer verdi ve hayranlarıyla samimi anlar yaşadı. Espirileriyle de konseri renklendiren Karaca, iki kere bis yaparak muhteşem sahne performansıyla ayakta alkışlandı

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Yeni Porsche Taycan huzurlarınızda

Türkiye Kazan, Cemal Kepçe

Ata Meydanı dans ile güzelleşti

“Müjdat Gezen İle Bizim Ev”e konuk Oldu

Erol Evgin geliyor

Gündoğdu’da Sıla rüzgarı

Arşiv