Kahkaha yollarda

Yasemin Sakallıoğlu, yaklaşık 2 sezondur kapalı gişe sahnelediği tek kişilik gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” ile Türkiye turnesine hız kesmeden devam ediyor!

  • 0
  • 617
Kahkaha yollarda
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

asemin Sakallıoğlu, yaklaşık 2 sezondur kapalı gişe sahnelediği tek kişilik gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” ile Türkiye turnesine hız kesmeden devam ediyor!

Bugüne kadar sahneden milyonlara ulaşan başarılı komedyen gösterilen yoğun ilgiyle Türkiye’yi karış karış dolaşmaya devam ediyor. BKM organizasyonu ile gerçekleşecek turne bayram dönüşü 28 Nisan’da, Konya Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum’unda gerçekleşecek.

Başarılı komedyenin, kendi yaşamının birbirinden komik hikayelerini, aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik yansımalarını, çeşitli tiplemelerinden yardım alarak aktardığı kahkaha dolu gösterisi, sürpriz sahne performansı ile doruk noktasına ulaşıyor.

Gittiği her şehirde büyük sevgi ve ilgiyle karşılanan Yasemin Sakallıoğlu’nun fenomen olma yolundaki kapalı gişe gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” için biletler satışta.


Gösteri Tarihleri___________________:
28 Nisan Konya – Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum
30 Nisan Mersin – Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
08 Mayıs İstanbul – Maximum Uniq Hall
17 Mayıs İstanbul – Bostancı Gösteri Merkezi
29 Mayıs Denizli – Denizli Açıkhava Tiyatrosu
31 Mayıs İzmir – Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu
07 Haziran Bursa – Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Balçova’da Gençler Narkoz ile Coştu

Evgin İspanya Yolcusu

Duman’la bayramlarını kutladı

19 Mayıs'ı erken kutladılar

Seferihisar da Serap Yenici konseri

Duman, 19 Mayıs’ta Gaziemir’de