Medical Point, çocuk sesleriyle şenlendi!

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi, yıllardır destek sağladığı Sevgi Evleri çocukları için hastane bahçesinde şenlik düzenledi.

  • 0
  • 1.123
Medical Point, çocuk sesleriyle şenlendi!
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi, yıllardır destek sağladığı Sevgi Evleri çocukları için hastane bahçesinde şenlik düzenledi. Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Biz, Medical Point ailesi olarak çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmaya kararlıyız. Onların yanında olmak ve geleceğe umutla bakmalarını sağlamak bizim en büyük misyonlarımızdan.” dedi.

MİNİK İTFAİYECİ OLDULAR
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi, yıllardır destek sağladığı Sevgi Evleri çocuklarının eğlenceli ve hoş vakit geçirmesi için Ço0cuk Şenliği düzenledi. Hastanenin bahçesinde gerçekleşen etkinliğe, Sevgi Evleri çocuklarının yanı sıra hastane çalışanlarının çocukları ve hastaneye tedavi için gelen hastaların çocukları da katıldı. Şişme oyuncakların kurulduğu, Bubble Show’un yer aldığı şenlikte çocuklar boyama yaparak, maskotlarla eğlenceli oyunlar oynadı. İzmir İtfaiyesi Çocuk Kulübü’nün kurduğu su parkurunda da, çocuklar minik itfaiyeci olma şansı yakaladı. İtfaiye kostümleri giyerek, itfaiye hortumu kullanan çocuklar parkura yoğun ilgi gösterdi.
Şenlikte; Lezita, Alsancak Unlu Mamülleri, Reyhan Pastanesi, Ormando Dondurma, MP Restaurant markaları da stant açarak, etkinliğe katılanlara ikramda bulundu.

‘HER TÜRLÜ DESTEĞE KARARLIYIZ’
Düzenlenen şenliğe katılan ve çocuklarla tek tek ilgilenen Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, sağlıklı yetişen çocukların, sağlıklı toplumlar oluşturacağını ifade ederek, “Bugünün çocuk ve gençleri yarının doktorları, hemşireleri sağlık çalışanları olacak. Biz Medical Point Ailesi olarak, onların yanında olmak ve sağlıklı bir gelecek için gereken her türlü desteği sağlamak için kararlıyız. Bu doğrultuda, tüm çabamız onları korumak ve desteklemek için. Çocuklarımızın neşelerine ortak olduğumuz için mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Türkiye’nin en mutlu işyeri listesinde!

6 yaşındaki Akalazya hastasına endoskopik myotomi

Kurban bayramında sağlıklı beslenme

Helikopterli, ambulanslı bayram tedbiri

Medical Point ‘Yaza Merhaba’ dedi!

Safra Yolu Hastalıkları Teşhisinde Endoskopik Yöntem

Arşiv