Medical Point'te 19 Mayıs Coşkusu!

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi Spor Kulübü ‘Medical Point Run’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için bir araya geldi.

  • 0
  • 392
Medical Point'te 19 Mayıs Coşkusu!
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi Spor Kulübü ‘Medical Point Run’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için bir araya geldi. Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Medical Point Ailesi olarak spora ve sporcuya verdiğimiz destek devam edecek.” dedi.

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi’nin bahçesinde düzenlenen etkinlik, fonksiyonel egzersizle başladı. Sporcular, zumba ve yoga yaptı.

‘KISA SÜREDE ÇOK BAŞARI’

Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, sporun toplum sağlığı üzerindeki olumlu etkilerine vurgu yaptı. Veysi Kubba, “Medical Point Ailesi olarak, spora verdiğimiz değer çok kıymetli. Çocuklarımızın küçük yaşlardan itibaren kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spora teşvik edilmesini çok önemsiyoruz. Türkiye’nin en önemli spor kulüpleriyle iş birlikleri yapıyor, sporcularımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Kısa sürede kurulan Medical Point Run Koşu Kulübü, çok başarılı işlere imza atıyor. Kentin ve Türkiye’nin en önemli maratonlarına katılıyor, ter döküyor. Yoğun geçen çalışma temposu içerisinde, haftanın belirli günleri bir araya gelip çalışan çok kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

‘HER ZAMAN DESTEKLEYECEĞİZ’

Spora olan desteklerinin artacağını ifade eden Veysi Kubba, “Spor, sadece fiziksel sağlık için değil, aynı zamanda ruhsal sağlık ve sosyal bağların güçlenmesi için de çok önemlidir. Bu yüzden çalışanlarımızı ve sporcularımızı her zaman destekleyeceğiz.” dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Bayramlıklar Giysi​ Market’ten

Medya etiğine bağlı kaldıkça kimse bizi durduramaz!

Bayram sofrasını paylaştı

Çocuk hastalara moral ziyareti

Yapay zekayı yoğun kullanarak taleple uyumlu üretım yapmalıyız

KİTVAK’tan çocuklara bayram kutlaması

Arşiv