Sibel Alaş 28 yıl sonra yeniden “Adam” dedi

90’lı yılların unutulmaz şarkılarının yayımlandığı “Şimdi 90’lar” ve “Şimdi 90'lar 2” albümlerinin gördüğü ilginin ardından Türk pop müziğinin 90’lı yıllarına damgasını vuran 10 ünlü ismi, heyecanla beklenen “Şimdi 90'lar 3” albümü için bir araya geldiler.

  • 0
  • 1.149
Sibel Alaş 28 yıl sonra yeniden “Adam” dedi
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

90’lı yılların unutulmaz şarkılarının yayımlandığı “Şimdi 90’lar” ve “Şimdi 90'lar 2” albümlerinin gördüğü ilginin ardından Türk pop müziğinin 90’lı yıllarına damgasını vuran 10 ünlü ismi, heyecanla beklenen “Şimdi 90'lar 3” albümü için bir araya geldiler. Pop müziğin sevilen ismi Sibel Alaş, Ossi Müzik etiketiyle yayımlanan “Şimdi 90'lar 3” albümünün ikinci single’ı “Adam” ile buluştu.

“Şimdi 90'lar 3” ten İkinci Single
Sibel Alaş, sözü ve müziği kendine ve Mustafa Sandal'a ait olan, günümüzde de büyük ilgi gören, 90’lar popunun önemli hitlerinden “Adam” ı “Şimdi 90'lar 3” albümü için yeniden yorumladı. Alaş’ın, 1995 yılında yayımlanan ilk albümüne ismini veren “Adam” isimli şarkısının orijinaline sadık kalınarak hazırlanan yeni düzenlemesinde Metin Özülkü ve Hasan Çiçek'in imzası var. Sanatçıya, şarkının yeni düzenlemesinin vokallerinde; Bahar Kocak ve Hasan Çiçek eşlik ettiler.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Ata Meydanı dans ile güzelleşti

“Müjdat Gezen İle Bizim Ev”e konuk Oldu

Erol Evgin geliyor

Gündoğdu’da Sıla rüzgarı

Urla'ya yerleşmiş olmaktan çok mutluyum

Anneler Günü kutlaması alternatifleri Wyndham Grand İzmir Özdilek’te

Arşiv