Soner Arıca’dan Yeni Yıl Hediyesi

Son yıllarda yeni yılın ilk dakikalarında yayınladığı video kliplerle yılı karşılayan Soner Arıca, bu sene de geleneği bozmadı ve söz ve müziği kendine, düzenlemesi Miraç Kutlu’ya ait olan “Umut Hep Var” isimli yeni şarkısının video klibini yılın ilk dakikalarında, hayranlarına yeni yıl hediyesi olarak, yayınladı.

  • 0
  • 1.893
Soner Arıca’dan Yeni Yıl Hediyesi
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Son yıllarda yeni yılın ilk dakikalarında yayınladığı video kliplerle yılı karşılayan Soner Arıca, bu sene de geleneği bozmadı. YouTube kanalının abone sayısı 500 bin kişiyi aşan Arıca, söz ve müziği kendine, düzenlemesi Miraç Kutlu’ya ait olan “Umut Hep Var” isimli yeni şarkısının video klibini yılın ilk dakikalarında, hayranlarına yeni yıl hediyesi olarak, yayınladı.

“Umut Hep Var”
Aybastı Perşembe Yaylası’nda klip
Soner Arıca’nın; “İklim krizi ile birlikte tehdit altında kalan doğanın şarkısı olsun” diye tanımladığı “Umut Hep Var” şarkısının video klibi; korunmuş haliyle umutlu olmayı hatırlatan, Arıca’nın aile büyüklerinin çocukluğunun geçtiği, Aybastı Perşembe Yaylası’nda çekildi. Muhteşem Aybastı Perşembe Yaylası’nı video klip için Murat Genç, görüntüledi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Final Chico & Gypsies ile

Ege rüzgârı

Çeşme'de Dany Brillant coşkusu

Bursa Bülbülü 6 ekimde sinemalarda

Urla Mana’da “Şarabi Şarkılar” gecesi

Enrico Macias rüzgârı esti