Türkiye’nin en mutlu işyeri listesinde!

Medical Point Hastaneler Grubu, Happy Workplaces-Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Araştırması sonucunda, yüzde 87 puanla Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’ne girdi.

  • 0
  • 826
Türkiye’nin en mutlu işyeri listesinde!
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Medical Point Hastaneler Grubu, Happy Workplaces-Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Araştırması sonucunda, yüzde 87 puanla Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’ne girdi. Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Her gün özveriyle çalışan, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteren ve şirketimizin başarısına katkıda bulunan tüm arkadaşlarımla gurur duyuyorum.”

Happy Place to Work tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri’ araştırması tamamlandı. Araştırmaya farklı sektörlerden alanında marka olmuş firmalar katıldı. Medical Point Hastaneler Grubu da, Happy Workplaces-Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Araştırması’nda Wellbeing Index’ten 88, HR Check’den 85 olmak üzere ortalama 87 puan alarak, Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’ne girdi.

‘GÜÇLÜ BİR TEMEL’
Medical Point Hastaneler Grubu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Medical Point Hastaneler Grubu olarak, Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi’ne girmemizi sağlayan değerli takım arkadaşlarıma minnettarım. Medical Point markasının değerli çalışanlarının özverisi, sadakati ve tutkusu markamızı başarıya taşımak için güçlü bir temel oluşturuyor. Bu anlamlı ödül, Medical Point'in her bir üyesinin katkısı olmadan mümkün olamazdı. Her gün özveriyle çalışan, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteren ve şirketimizin başarısına katkıda bulunan tüm arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Bu ödül, şirketimize ve geleceğimize olan inancımızı daha da güçlendirdi. Markamızda, daha güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

4 Kilo 750 Gram Ağırlığındaki Dalak

İyileşen kalbiyle artık voleybol oynayabilecek!

Kök Hücre Tedavisi İle Türkiye'de Sağlığına Kavuştu

Eşrefpaşa Hastanesi ek hizmet binası inşaatı başlıyor

6 ayda 10 bin kişiye sağlık hizmeti

Ege Tıp’a iki bilim dalı daha