Türkiye turnesine devam

3 sezondur kapalı gişe sahnelediği gösterisi “DOĞRU KOCA NASIL SEÇİLİR?” ile milyonlara ulaşmaya devam eden YASEMİN SAKALLIOĞLU, BKM Organizasyonu ile DENİZLİ, ANKARA, İZMİR ve KONYA’da seyirci ile buluşacak!

  • 0
  • 675
Türkiye turnesine devam
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Yasemin Sakallıoğlu, yaklaşık 3 sezondur kapalı gişe sahnelediği tek kişilik gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” ile Türkiye turnesine hız kesmeden devam ediyor!

Bugüne kadar sahneden milyonlara ulaşan başarılı komedyen BKM organizasyonu ile gerçekleşecek turne kapsamında; 8 Eylül’de Denizli’de, 29 Eylül’de Ankara’da, 6 Ekim’de İzmir ve 12 Kasım’da Konya’da seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Başarılı komedyenin, kendi yaşamının birbirinden komik hikayelerini, aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik yansımalarını çeşitli tiplemelerinden yardım alarak aktardığı kahkaha dolu gösterisi, sürpriz sahne performansı ile doruk noktasına ulaşıyor.

Gittiği her şehirde büyük sevgi ve ilgiyle karşılanan Yasemin Sakallıoğlu’nun kapalı gişe gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” için biletler satışta.Gösteri Tarihleri___________________:

8 Eylül Denizli – Denizli Açıkhava Tiyatrosu

29 Eylül Ankara – Oran Açıkhava Sahnesi

6 Ekim İzmir – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

12 Kasım Konya - Selçuklu Kongre Merkezi

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Türkiye Kazan, Cemal Kepçe

Ata Meydanı dans ile güzelleşti

“Müjdat Gezen İle Bizim Ev”e konuk Oldu

Erol Evgin geliyor

Gündoğdu’da Sıla rüzgarı

Urla'ya yerleşmiş olmaktan çok mutluyum

Arşiv