Üç nikah Bir düğün

  • 0
  • 17.607
Yazı Boyutu:

İzmirin İtalyan asıllı tanınmış işadamlarından Franco Karakulak- Carla Karakulak çiftinin Psikolog kızları Karin Karakulak ile CHP Manisa eski Milletvekili Ufuk Özkan- Emine Özkan çiftinin oğlu Özkan Özkan, üçlü  nikah ile yaşamlarını birleştirdi.

Türk Koleji Lise bölümünde öğrenim görürken tanışan Karin ve Özkan için birinci nikah Alsancak İtalyan Katolik Kilisesi’nde (Domenikan) düzenlendi.
Özkan Özkankilise  törenine Annesi Emine Özkan, Karin babası Franko’nun kolunda salona gelirken, Karin’in annesi ise Özkan’ın babasının kolunda geldi.
Kilisede 1 saatlik törenle Çiftin nikahı İtalyan geleneklerine göre kıyıldı. Crowne Plaza’da ise Balayı Odası’nda gerçekleşen İmam Nikahı’nın ardından resmi nikah kıyıldı.
Papaz Stafano'nın kıydığı birinci nikahın tanıklıklarını İşadamı Sedat Akdemir ve eşi Nalan Akdemir ile  Herman ve Özge Karakulak, Crowne Plaza Otel'de gerçekleşen resmi nikahta ise damadın kardeşi Cihan Özkan ile gelinin arkadaşı Berna Tüfek üstlendi.
Davetlilerin şıklıkla yarıştığı gecede Karin Laperi, Özkan ise Vakko imzasını damatlığıyla göz kamaştırdı. CHP eski milletvekillerinden bir bölümü ile çiftin yakınları ve arkadaşlarının gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Karin ve Özkan Özkan Çifti balayı tatili içi İtalya'ya gidecekler.  


Tolga Yücetürk, Banu Güler, Nilüfer Korkman, İlhami Özcan, Zerrin- Mehmet Boztaş, Erdoğan- Gülümser Yeten, Halil Akyüz


Sezi- Çelik Yılancıoğlu, Bahar Sönmez- Mehmet Aşıkoğlu, Cenk Cankara- Beril Üregen, Irmak Şekerci, Can Kervan, Berna Tüfek


Cem Kantur- Dilara Özcan, Stephanie- Daniel Bağdanic, Nalan- Cemil Taştabanoğlu,  Eral Kanneci- Pınar Besceli, Burcu Mercan


Barış Eryılmaz, Melda Tan, Melisa Kanneci, Ansel Tan, Nalan- Uğur Akdemir, Samiye- Orhan Mandacı


Selin Akay- Altay Ülker, Bülent- Şebnem Doğu, Seda, Mehmet Ali, Azize, Sinem Esin


Hüseyin- Funda Çevik, Gamze- Hüseyin Pakkanlar, Galip- Amağan Ergün, Şebnem- Hakan Kalkan


Hüma- Onur Ekici, Adnan- Özlem Özbek, Sevgül –Ateş İ. Demirkalkan, Aslı, Yiğit Akdemir


Nalan -Sedat Akdemir, Emine- Ufuk Özkan, Carla- Franco Karakulak, Stefano –Gözde Tito

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Pınar ile Asil aşkında mutlu son

İAOSB ‘Yaza Merhaba’ dedi

Şifalı Su Wyndham Hotels & Resorts Kalitesiyle Buluştu

Başkonsolosluktan yaza merhaba

25. yıla yaraşır kutlama

“Yaza Merhaba” buluşması

Arşiv