Urla'ya yerleşmiş olmaktan çok mutluyum

Kültürpark Tenis ve Spor Kulübü'nün Anneler Günü etkinliğine katılan ünlü oyuncu Doğa Rutkay, İzmir'e olan sevgisinden ve Urla'ya yerleşmiş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

  • 0
  • 1.305
Urla'ya yerleşmiş olmaktan çok mutluyum
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Kültürpark Tenis ve Spor Kulübü'nün Anneler Günü etkinliği Doğa Rutkay Kamal'ın katılımıyla gerçekleşti.

Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Elif Erginer'in Doğa Rutkay Kamal ile gerçekleştirdiği söyleşiye üyeler yoğun ilgi gösterdi. Başkan Murat Şener'in Anneler Günü kutlama konuşması sonrasında gerçekleşen söyleşide Kamal; Annelik duygusununun kendisine kattıklarından, iş ve özel hayatını dengede tutmak için yaptıklarından, İzmir'e olan sevgisinden ve Urla'ya yerleşmiş olmaktan çok mutlu olduklarından bahsetti.
Babasıyla aynı tiyatro sahnesini paylaşmayı çok istediğini ve belki bir gün bu düşüncenin gerçekleşebileceğini söyledi. Yakın zamanda da televizyona bir program yapmayı düşündüğünü, 12 yıldır Güldür Güldür ekibiyle devam eden yolculuklarından büyük keyif aldığını belirtti.

Eşi Kerimcan Kamal ve çocukları Rutkay ve Piraye ile bu özel güne katılan Doğa Rutkay Kamal, söyleşi sonrasında, üyelerle birlikte anneler günü için özel hazırlanan kutlama pastasını kesti.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Yeni Porsche Taycan huzurlarınızda

Türkiye Kazan, Cemal Kepçe

Ata Meydanı dans ile güzelleşti

“Müjdat Gezen İle Bizim Ev”e konuk Oldu

Erol Evgin geliyor

Gündoğdu’da Sıla rüzgarı

Arşiv