Uzaktan sağlık hizmetiyle de şifa dağıtacak

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi, ‘Uzaktan Sağlık Hizmet Faaliyet İzin Belgesi’ almaya hak kazandı.

  • 0
  • 741
Uzaktan sağlık hizmetiyle de şifa dağıtacak
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi, ‘Uzaktan Sağlık Hizmet Faaliyet İzin Belgesi’ almaya hak kazandı. Sağlık Bakanlığı’nca verilen belgeyle birlikte İEÜ Medical Point Hastanesi, uzaktan sağlık hizmetiyle dünyanın her noktasındaki hastalara sağlık hizmeti ulaştırabilecek.

1996 yılından bu yana özel sağlık hizmetleri alanında faaliyet yürüten ve bu süreçte birçok yeniliğe imza atan İEÜ Medical Point Hastanesi, ‘Uzaktan Sağlık Hizmet Faaliyet İzin Belgesi’ almaya kazandı. Sağlık Bakanlığı’nca verilen belge ve hayata geçirilecek olan uygulamayla birlikte hastalar ile doktorlar görüntülü görüşme sağlayabilecek. Böylelikle İEÜ Medical Point Hastanesi yurtiçinin yanı sıra yurtdışında daha fazla hastaya ulaşıp şifa dağıtmaya devam edecek. Hastalar, uygulama üzerinden İEÜ Medical Point Hastanesi’ni seçip randevusunu oluşturduktan sonra görüntülü bir şekilde olarak doktorlarıyla görüşebilecekler.

‘DAHA İYİYE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ’
İEÜ Medical Point Hastanesi olarak teknolojiyi yakından takip etmeyi sürdüreceklerini belirten Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba, “Modern altyapımız, deneyimli çalışanlarımız, kalitesi tescillenen uluslararası sağlık hizmetimizle dünyanın dört bir yanından hastalara şifa dağıtıyoruz. Bunu yaparken de yenilikleri her zaman takip ediyoruz. Daha iyiye ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Uzaktan Sağlık Hizmet Faaliyet izin belgesiyle birlikte dünyanın her noktasında daha fazla hastaya ulaşabileceğiz. İEÜ Medical Point Hastanesi olarak sağlık hizmetlerinde devrim yaratan 5.0 Hastane mottosuyla hastalarımıza daha akıllı, daha hızlı ve daha etkili sağlık çözümleri sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.
İEÜ Medical Point Hastanesi Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Şükrü Emre ise, “Uzaktan Sağlık Hizmet Faaliyet İzin Belgesi’yle birlikte daha fazla hastaya ulaşıp daha fazla hastaya şifa dağıtacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun yanı sıra özellikle hareket kabiliyetleri kısıtlı ve yaşlı hastalarımız artık fiziksel olarak gelmek durumunda kalmayacaklar. İEÜ Medical Point Hastanesi olarak gelişen teknolojileri yakından takip ediyoruz. Çünkü sağlık ve teknoloji ayrı ayrı düşünülemez. Hastalarımızın ile yakınlarının mutlulukları ve konforları için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Duygusal travma, ‘Kırık Kalp Sendromu’na neden olabilir!

63 yaşında yeni nefesine kavuştu!

Parkinson’ hastalarının tedavisi tek bir merkezde!

Her ikrama ‘evet’ demeyin

Her 8 kadından 1’i kansere yakalanma riski taşıyor

Rodoplu’ya Avrupa Parlementosu’ndan davet

Arşiv