Wyndham Grand İzmir Özdilek ailesi 2023’ü birlikte karşıladı

Wyndham Grand İzmir Özdilek, 2022’nin yorgunluğunu gerçekleştirdiği yılbaşı balosu ile atarak yeni yıla enerjik bir başlangıç yaptı.

  • 0
  • 2.580
Wyndham Grand İzmir Özdilek ailesi 2023’ü birlikte karşıladı
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Wyndham Grand İzmir Özdilek, 2022’nin yorgunluğunu gerçekleştirdiği yılbaşı balosu ile atarak yeni yıla enerjik bir başlangıç yaptı. Wyndham Grand İzmir Özdilek çalışanlarının ve ailelerinin katıldığı organizasyonda, davetliler keyifli anlar yaşayarak yeni yılı birlikte karşıladı.

Açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Sabih Duralı, “Geleneksel yılbaşı balosunu veremediğimiz geçmiş 2 senenin ardından bu sene tekrar bir arada olmaktan çok mutluyum. 2020 yılı Mart’ta başlayan, birçok insanın işini, sağlığını ve ne yazık ki hayatını kaybettiği Covid 19 salgını dönemini birbirimize olan güvenimiz, desteğimiz ve her şeyin yoluna gireceğine dair olan inancımızla aştık. Yeni yılla birlikte 365 gün sürecek yeni bir serüvene başladık. 2023 serüveninde en büyük gücümüz ise birlik ve beraberliğimiz! Hayallerimize ulaşacağımız yola, güvendiğimiz ve sevdiğimiz insanlarla çıktık ve yürüdüğümüz bu yoldan çekinmiyoruz.‘’ dedi.
Duralı “Özdilek Holding olarak cumhuriyetimizin yüzüncü yılında mottomuzu “Yüzlerde Mutluluk Yüzlerde Başarı” olarak belirledik. 2023 yılında da ülkemiz için çalışmayı, değer üretmeyi ve onun ışığıyla aydınlanmayı daimi önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yerinde duran, geriye gidiyor demektir... İleri, daima ileri!’’ sözüne kalpten inanıyoruz. Yeni yılımız ve cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!’’ dilekleri ile konuşmasını bitirdi.
2022 yılında “Ayın Personeli” seçilen ekip arkadaşlarını sahneye davet ederek teşekkür eden Sabih Duralı, yılın personeli seçilen Doğan Çengel, Türkan Karaman ve İbrahim Hurman’a hediyelerini takdim etti. Gerçekleştirilen organizasyonda yapılan çekişle konaklama paketleri ve sürpriz hediyeler kazanan misafirler, unutulmaz bir gece yaşadı. Jennie ve Alesya’nın danslarıyla renklendirdiği, Mehmet Necati Şentürk’ün sunuculuğunu yaptığı baloda, Efe Çıraklar ve Fix Project grubu sahne aldı. Yılbaşı balosu misafirlerini karşılayan Çiçek korteji ekibi ve aksesuarlı fotoğraf çekimi de davetliler tarafından beğeni kazandı.
Gecenin Fotoğrafları için

Fotoğraf Galerisi
YORUM YAZ
Diğer Haberler

Bu kermes çocukların geleceği için

Coşkulu Bahar Festivali

Bu konser Çocuk acil ve yoğun bakım için

Birinci Yılda 14 yeni üye

Soylu’ya Vefa Gecesi

Tağıl, Gabon Fahri Konsolosu

Arşiv