09-15 Ocak 2023 Burç Yorumları

  • 0
  • 534
Yazı Boyutu:

Mantık mı? Duygu mu?
Beklentilerinizin gerçekleşmesi sizin sabır ve gayretlerinize bağlı olarak ilerleyecek. Venüs sizi duygusal ve kırılgan yapıyor. Çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı takınacağınız tavırlar, bir sonraki adım için gereken enerjinizin seviyesini belirleyecek, Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. Bu haftaya dikkat. Özellikle duygusal bir gecede evrenden isteyeceğiniz özel bir duyguyu ne pahasına olursa olsun size sunmak için mucizeler yaratabilir. Çılgın karşılaşmalar için ilginç bir dönem.


KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Kariyer hedefleriniz var


Bu hafta hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortadan kalkacak. Güzel konuşmalarınızda karşınızdaki kişileri büyüleyen konuşmalara yapacaksınız.. Sizden, kariyer olarak oldukça güçlü ve üstün durumda olmalarından etkileneceksiniz.


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

Aşk etrafınızda dönüyor

Duygusal konularda daha fazla odaklaşacaksınız. Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünün. Siz tutku ve aşk insanısınız. Üstelik ihtiraslı aşklarınız dillere destandır. Bu hafta karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz.


İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

Sağduyulu olmak önemli
Bu hafta sağduyu ve sorumluluk duygunuz artıyor. Para sizin için her zaman güç teşkil etti ve daha da önem kazanıyor. Biliyoruz, her şeyin en iyisine layıksınız. Başlattığınız savaşlardan galip çıkmayı hedeflerken, ipi hiç kimselere bırakmak istemiyorsunuz. Çünkü başrolü hiç kimseye kaptırmak istemiyorsunuz. Belki de beklediğin gelişmeyi yakaladığını biliyor ve kimseye hesap vermek istemiyorsun. Sadece pozitif değişimler değil, negatif konuları da yaşayacaksınız.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)


Geçmişi unutun gitsin
Geçmişin izlerini yine kendiniz sileceksiniz. Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Karşı görüşteki insanlara karşı tartışmacı bir kimlik içinde ve tepkili olacaksınız. Egolarınızın yüksek olması nedeniyle, çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Mesleki konularda sorun çıkabilir. Doğal akışı içinde süreçleri aşmaya
ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)


Ortaklıklarda şanslısınız
Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Mars yenilikler evinizde bulunuyor Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır.. Uyumlu ve yapıcı düşünceler içinde olacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Kuracağınız ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)


Yardımlaşma duygunuz ön planda
Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Bu dönemde; kişisel araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sosyal ilişkiler temelinde organizasyon çalışmalarla yapacaksınız. Yardımlaşma duygunuz yoğun bir hafta geçireceksiniz.

TERAZİ
(24 Eylül - 22 Ekim)


Hedefe koşuyorsunuz
Girişimde bulunduğunuz alanlarda geri dönüşümleri hesaplarken zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. Bu hafta batıda bulunan gezegen topluluğunun etkin olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli olacak. Çok fazla efor sarf etmeden cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Gelirlerinizin artışı karşısında keyfiniz yerine gelecek. Yaşamdan birçok şey bekliyorsunuz.

AKREP
(23 Ekim-24 kasım)


Aşk her yerde
Güneş Oğlak burcunda ve Merkür retro yapıyor. İnanılmaz sürpriz olaylar karşısında küçük dilinizi yutabilirsiniz. Aşk her an her yerde. Eski ve yeni aşklar arasında bocalamanız yüzünden kendinize bile ters gelebilirsiniz. Seviyorsanız, sevginize sahip çıkmalı ve onun hatalarını gözünüzde büyütmemelisiniz. Çünkü yaşamda kusursuz bir insan olmayacağını artık öğreniyorsunuz. Uranüs’ün etkisiyle geçici duyguların size vereceği küçük aşk dalgalarından kendinizi korumalısınız.

YAY
(24 Kasım-22Aralık)


Tartışmalara dikkat edin
Bu hafta doğru yerinde duramayan kişiliğinizle aktif ve çalışkan yönleriniz atağa kalkarken, ortaklık ve iş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde etkiniz oldukça iyi olacak. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Sosyal çevrenizde direk sizinle ilgisi olmasa da, ağır tartışmalar meydana gelecek. Bu hareketli ortamlar, aşk yaşamınızda karışıklıklar yaşamanıza neden olabilir. Daha sonra siz, olayları daha objektif ve mantık çerçevesinde değerlendirmeye başlayacaksınız.

OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)


Dostluk ve aşk karışık duygular
Retro Merkür uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüştürebilir.. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz.. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok.

KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)


Yeni işleri denemelisiniz
Arkadaşlık ilişkilerinizi ve mesleğinizle ilgili konuları paralel götürmeyi başarıyorsunuz. Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Dengelerinizi korumak adına hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

BALIK
(19 Şubat - 20 Mart)


Her alanda güven önemli
Çalışma yaşantınızda gösterdiğiniz performans finans konularında istediğiniz olumlu gelişmeleri sağlayacak ve birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergileyeceksiniz. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. . Finans konularında inatçı ve ödün vermeyen bir davranış içine gireceksiniz. Parasal konularda fırsatları değerlendirecek, uzun süredir beklediğiniz fırsatların karşınıza çıktığını göreceksiniz.

YORUM YAZ
Arşiv