Haftalık Burç Yorumlarımız 02.04.2023

  • 0
  • 226
Yazı Boyutu:

Çevremize duyarlı olmalıyız
Bu hafta kararlı ve disiplinli hareket edeceğiz. Mantıklı davrandığımız her konuda uzun vadeli işler bizi bekliyor. Yaşlı akrabalarımızı ve huzur evlerini ziyarete edebiliriz. Hayvan sevenler dernekleri için yine aktif bir hafta. Onların barınakları ile ilgili çalışmalar gündeme gelecek. Yöneticiler ve şirketler için de girişimciliklerini ön plana çıkıyor. Bazı şirketlerde gizli anlaşmalar olacak.


KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

Takıntılarınızdan vazgeçin
Entelektüel oluşumlar için uygun bir hafta olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız için hiçbir sebep gerekmiyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finansla ilgili, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz. Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bu hafta çevrenize söz verirken dikkatli olun


BOĞA

Gizliliği tercih ediyorsunuz
Bu hafta özellikle çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirip, enerjinizi asgariye indirmelisiniz. Yapacağınız seyahatler, kaçamak aşk ilişkilerinizle iniltili ilerleyebilir. Her şeye rağmen, yeni bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. Bu dönem, yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi regüle etme ihtiyacı duyacak ve bu konuda gizliliği tercih edeceksiniz. Sevildiğinizin sizde farkındasınız.


İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

Yardım sever duygularınız atakta
Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. pekişiyor. Bu hafta özellikle fikirlerinizi kendinize saklamak istediğiniz içinde, garip bir gizemlilik içine girebilirsiniz. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi olumsuz endişelendirebilir. Diş kontrollerinizi yaptırın.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

İlişkilerinize dikkat edin
Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Yakın çevrenizi testten geçirirken, bazılarında çevresine odaklaşacak ve gerçek dostlarınızla birlikte olacaksınız. Bu dönem çevrenize karşı istemeseniz de, tavırlarınızda belirli bir inatçılık gözleniyor. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyduğunuz halde, güçlü gurur duygunuzla hareket ediyorsunuz. İçsel, davranışlarınız yüzünden yalnızlığı tercih edebileceğiniz bir hafta içindesiniz.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

Tavırlarınız önemli
Çevrenize takındığınız tavırlar önemli. Yaşam enerjiniz çok güçlü. Çevrenizde orijinal olan her düşünce kafanızda fırtınalar yaratıyor. Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Cazibeniz oldukça dikkat çekiyor. Kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

Sabırsız davranmayın
Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz. Sabırsız davranmayın. Zamanı yanınıza alarak, emeklerinizin boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var. Bu hafta özellikle güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Satürn’ün karşıt burcunuzda ilerlemesi duyguları yeniden canlandırma olayına girebilir, ifade zorluğu yaşayabilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin.

TERAZİ
(24 Eylül - 22 Ekim)

Kafanız oldukça karışık
İş çevresinde kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bu hafta sizi zorlayabilir. Kafanızın karışık olmasına rağmen birlikte çalıştığınız kişilerin iş disiplinleri sizin için çok önemli. Kendi adınıza güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, size bu duyguyu sağlayacak kişilerin etkisinde kalıyorsunuz. Hafta ortasına doğru gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Anlayışlı olmakta fayda var.


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

Herkes siz hayran
Grup çalışmalar için uygun bir hafta ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bu hafta duygusal takıntılarınızdan uzak kalarak, zamanınızı ihmal ettiğiniz sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Hafta ortasında, görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda, ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz. Çevreniz size hayranlık duyuyor.


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

Yeni fikirlere hazırsınız
Bu hafta iş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Kişisel başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü arttıracak. Bu hafta, hiçbir konuda acele etmeyin.. Her zaman belli standart dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Yeni fikirlere hazırsınız.


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
Sakin kalmaya devam edin
İletişim konusunda yaşadığınız sorunların altında, duygusal takıntılarınız yer alıyor. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyacağınız bir haftaya girdiniz. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Bu dönem özellikle düşüncelerinizi toparlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bilinçaltınız karışık ve sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Belli etmiyorsunuz ama, doğanız gereği her şeyi gereksiz irdeliyorsunuz. Sakin kalmaya devam edin.


KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

Yaratıcılığınız mükemmel
Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Bu dönem, her türlü ortamın farklı yönlerini göreceksiniz. İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz.. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz. Bu hafta sevdiklerinize daha çok zaman ayırmalısınız.


BALIK
(19 Şubat - 20 Mart)

Temkinli olun
Çevresel ilişkilerinizi ve yakınlarınızı eleştirmek için bir çok neden ortaya çıkacaktır. . Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için, sabırlı bir yapı sergiliyor, değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz. Bu hafta kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Gelen tekliflere karşı daha temkinli yaklaşmanızda fayda var. Çevrenizle aranızda gelişen rekabet duygusuna ihtiyacınız yok

YORUM YAZ
Arşiv