Yüzde 99 orjinalim

İzmir'de güzellik polikliniğini ziyaret eden Demet Şener "Ufak tefek dokunuşlar yaptırdım. Radikal estetik için henüz erken. Bu yüzden yüzde 99 orjinalim" dedi.

  • 0
  • 469
Yüzde 99 orjinalim
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Türkiye’nin tescilli güzellerinden Demet Şener, Damla Demir Yılmaz’ın İzmir’deki güzellik merkezi Novar Poliklinik'e konuk oldu...
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Demet Şener, 'estetik ile aranız nasıl?' sorusuna; "Ben doğallıktan yanayım. 95 yılında henüz 18 yaşımı doldurmadan Türkiye güzeli seçildim. 46 yaşındayım.Tabii ki küçük dokunuşlar yapıyoruz, cilt altı kalitemizi güçlendirmek için. Yaşla gelen elastikiyet kaybı ve güneş olsun.
Bunlar için bir şeyler yapıyorum ama radikal değişiklik için erken olduğunu düşünüyorum. Burnum, gözlerim orjinal. Bir tık bir şeyler var. Yüzde yüz demesek de yüzde 99 orjinalim" dedi.

Bir anne olarak daha ne isteyebilirim?
Oğlu Ömer'in Real Madrid basketbol takımına transfer olması konusunda da "Çok mutluyum. Bir anne olarak daha ne isteyebilirim ki? Ama ani gelişince duygusallaştım. Ayrılık beni duygulandırdı" dedi.

"Demet Hanım'a ufak dokunuşlar yaptık"
Novar Poliklinik'in sahibesi Damla Demir Yılmaz da Demet Şener'e yaptıkları lazerli işlem hakkında da şu bilgileri verdi:
"Yazın verdiği yorgunluğu almak için ufak dokunuşlar yaptık. Demet hanım kendine çok iyi bakıyor. Çok iyi besleniyor. Bu şekilde devam ederse ileride ameliyata gerek kalmaz. Deri altına lazer ile radyoterapi işlemi yaptık. İğneden korkanlar için lazer de aynı etkiyi
gösteriyor"...

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Türkiye Kazan, Cemal Kepçe

Ata Meydanı dans ile güzelleşti

“Müjdat Gezen İle Bizim Ev”e konuk Oldu

Erol Evgin geliyor

Gündoğdu’da Sıla rüzgarı

Urla'ya yerleşmiş olmaktan çok mutluyum

Arşiv