Ayakkabı Kış 2010 Açılıyor

  • 0
  • 1.049
Yazı Boyutu:

Türkiye’nin lider fuarcılık şirketlerinden İZFAŞ tarafından düzenlenen Ayakkabı / Kış 2010 - 28. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 1 Temmuz 2010 Perşembe günü İzmir’de açılıyor. Profesyonel ziyaretçiye açık olan fuar, 4 gün sürecek.

Ayakkabı / Kış 2010 - 28. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 1 - 4 Temmuz  2010   tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Kış sezonunun en yeni modellerinin görücüye çıkacağı ve profesyonel ziyaretçiye yönelik olarak gerçekleşecek fuarda, bay-bayan-çocuk ayakkabı, bot, çizme üreticileri ile çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları yer alacak.

İZFAŞ, Ayakkabı Kış 2010 Fuarı hazırlık çalışmaları kapsamında 41 ülkede alıcı çalışması yaptı. Fuara, Irak, Azerbaycan, İran, KKTC, Kıbrıs Rum Kesimi, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Bahreyn, Filistin, Yunanistan’dan alım heyetleri gelecek. Alım heyetlerinin ulaşım ve konaklama giderleri İZFAŞ tarafından karşılanacak. Fuarda İtalya, İran, Brezilya, Bangladeş ve İngiltere’den de firmalar yer alacak.
Ayakkabı Kış Fuarı’na, Türkiye toplam ayakkabı üretiminin yüzde 40’ını gerçekleştiren İzmir’deki ayakkabıcılarının yanı sıra Konya, Sakarya, Adana, Manisa, Bursa, Antalya, İstanbul, Ankara ve Trabzon’dan da katılım olacak.  
İZFAŞ, Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış olarak yılda iki kez düzenlediği  İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarlarını, İzmir Ayakkabıcılar Odası ve Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD) öncülüğünde ve sektör temsilcilerinin destekleriyle gerçekleştiriyor. 110 firmanın katıldığı Ayakkabı Kış 2009’u 133’ü yabancı, 8 bin 763 kişi ziyaret etmişti.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Tarımımıza gereken desteği vereceğiz

Geleceğin fuarı WENERGY EXPO kapılarını açtı

Milyonluk tekneler İzmir’de vitrine çıktı

MAST İzmir Boat Show kapılarını açtı

Tarım Fuarındaki hedefler katlandı

Marble İzmir 29’uncu kez açıldı